31 августа 2022 в 13:39

АвтоПортал

4516 просмотров

Американська компанія J.D. Power, що надає глобальний маркетингово-інформаційний сервіс та оцінку якості продукції, склала рейтинг технічних інновацій нових автомобілів 2022 модельного року

Зазначається, що в рамках дослідження експерти агентства опитали 84 165 власників автомобілів 2022 модельного року. Їх попросили висловити свою думку про нові технології, які реалізовані в машинах, після 90 днів використання.

Так, автомобільні технології були розділені на чотири категорії: зручність, автоматизація, стійкість та інформаційно-розважальні системи. На основі досвіду користувачів склали індекс інноваційності автомобільних брендів.

Згідно із дослідженнями J.D. Power, найвищий загальний і найвищий рейтинг серед брендів преміум-класу з індексом інновацій 643 посідає Genesis. У преміальному сегменті Cadillac з індексом 584 посідає друге місце, а Mercedes-Benz (539) — третє. Найгірший результат, за даними J.D. Power, в плані інноваційності машин показали Honda і Mazda.

Серед масових непреміальних брендів лідерство у Hyundai - 534 бала. На другій сходинці KIA (495). Третій результат в цьому сегменті відразу у трьох брендів: Buick, GMC та Subaru, кожен з яких отримав індекс інновацій - 482.