8 февраля 2024 в 10:05

АвтоПортал

572 просмотра

Ситуація на автомобільному ринку, що відповідає загальній ситуації в країні. Відновлення співпраці та очікування нових, цікавих автомобілів. Моделі, які варто очікувати автолюбителям

Найочікуваніші автоновинки 2024 року

Розпочавшись 2024 рік, який обіцяє перетворитися на черговий важкий період для всіх громадян України. Однак, навіть в тяжкі часи люди не повинні втрачати оптимізму щодо майбутнього. Всім нам, враховуючи швидкоплинність життя, варто робити те, що душа бажає та купувати речі, які так прагне серце, включаючи автомобілі.

Торік автомобільний ринок дещо зміцнив своє становище, у порівнянні з 2022 р. На щастя, і його клієнти дещо зміцніли. Велика кількість людей почала не тільки заробляти на азартних іграх starburst, але й працювати з отриманням стабільної зарплатні. Дана ситуація стала стимулом для імпортерів автомобілів. Велика кількість світових виробників почали знову активно співпрацювати з українськими представниками та пропонувати їм нові цікаві моделі.

MAZDA

Минулого року компанія Mazda розпочала оновлення власного лінійного ряду авто. Деякі моделі уже були презентовані наприкінці 2023 року:

       CX60;

       CX90.

Інші новинки виробник автомобілів планує випустити на ринок протягом 2024 року. Однією із найцікавіших новинок є оновлений компактний кросовер CX-30. Його зовнішній вигляд залишився без змін. Та внутрішня частина CX-30 отримала розширені базові комплектації

       Style ;

       Executive .

Особливий акцент поставили на питанні безпеки. Пакет i-Activesense буде доступний вже з моменту виходу на ринок. Для водіїв будуть доступні функції:

       SBS;

       FSС;

       DSA,

       адаптивний круїз-контроль,

       система контролю перевтоми водія,

       контроль правильності руху по смузі,

       система розпізнавання «сліпих» зон та дорожніх знаків.


Оновлений CX-30 представлений у кольоровій версії SPORT BLACK.

До обладнання кросовера входить мультимедійна система з 10,25-дюймовим екраном і підтримкою бездротових технологій Android Auto, Apple CarPlay. Присутня система навігації та слот для бездротової зарядки мобільних гаджетів. З часом планується випустити на ринок і машину в кольорі Ceramic.

SEAT 

Офіційний імпортер автомобілів SEAT в Україні повідомив: кросовери Arona та Atecа, хетчбеки Leon та Ibiza не зникнуть з українського ринку. У 2024 році очікується оновлення декількох автомобілів:

       Універсал Leon SP;

       хетчбек Leon;

       компактний хетчбек Ibiza;

       кросовер Arona.


Кросовер Tarraco, який є наймасивнішим у модельному ряду SEAT в Україні, у 2024 році завершить виробничий цикл. Це досить сумна новина, адже модель із двигуном 2.0 TDI та повним приводом дуже зацікавила українських автолюбителів. Тому імпортер планує постачання додаткової партії цих автомобілів. Перші з них вже прибули на склади України. Виробник має намір розвивати бренд SEAT. Планується впровадження електрифікації машин та ряду змін, що відповідатимуть потребам ринку та очікуванням споживачів.