8 февраля 2024 в 10:11

АвтоПортал

99 просмотров

Виробники автомобілів поступово відмовляються від моделей з двигунами внутрішнього згоряння, віддаючи перевагу електричним седанам, кросоверам, трирядним позашляховикам та навіть маслкарам. Провідні бренди майже щомісяця випускають з конвеєра новинки з електричними моторами. Вони вражають не лише удосконаленими технічними характеристиками, але й неймовірним дизайном.


Майбутнє за електрокарами

У 2024 році очікується подальше зростання продажів електромобілів, навіть попри накопичення непроданих моделей. Всі, хто полюбляє технологічні новинки в побуті або в грі в ігрові автомати 777 все частіше придивляються до електромобілів. У третьому кварталі минулого року було зафіксовано найвищий рівень продажів електромобілів та гібридних автівок за останні чотири роки. 

Електрокари – це транспорт майбутнього, адже вони мають вагомі переваги:

  • екологічні;

  • оснащені передовими технологіями;

  • забезпечують комфорт та безпеку;

  • мають можливість дистанційного керування за допомогою мобільного додатку;

  • економічні завдяки низькій вартості електроенергії.


Автівки з двигуном внутрішнього згоряння споживають більше палива у міських умовах, ніж на швидкісних дорогах. Найбільш ефективними бензинові та дизельні машини є при їзді зі стабільною швидкістю, зокрема на трасах. Водночас електромобілі є більш економними в міському середовищі, оскільки для підтримання високої швидкості потрібно більше електроенергії.


В очікуванні новітніх моделей 

Власники електромобілів вважаються екологічно свідомими, економними та інноваційно обізнаними. Серед майбутніх популярних моделей варто виділити кілька варіантів:

  1. Dodge Charger Daytona SRT. Одна з майбутніх дивовижних новинок – електричний маслкар, який вдало поєднав комфорт і сучасні технології. Модель має потужність до 670 кінських сил, відзначається агресивним дизайном та винятковою швидкістю. Завдяки сучасним функціям та зручностям Daytona SRT забезпечить комфортний та захопливий досвід водіння.

  2. Porsche Macan. Виробник пропонує компактний електричний кросовер, обладнаний 800-вольтовою системою для швидкої зарядки та збільшення запасу ходу. Porsche Macan поєднує спортивний дизайн, високу продуктивність, довговічність та комфортне водіння. Він оснащений розумними технологіями та сучасними функціями безпеки.

  3. Volvo EX90. Електричний позашляховик виділяється розкішним дизайном та найновішими технологіями безпеки від компанії Volvo. Автомобіль має запас ходу до 480 км, адже обладнаний парою електродвигунів, які забезпечують потужність 496 кінських сил. Розкішна семимісна модель стане ідеальним варіантом для великої сім'ї.


Електромобілі мають не лише раціональні переваги перед класичними авто, але стають критерієм гарного смаку.