9 июня 2022 в 09:25

Иваненко Андрей,  АвтоПортал

8340 просмотров

У нинішній складній економічній ситуації в нашій країні багато автовласників все більше замислюються про те, як максимально знизити витрати на сервісне обслуговування своїх машин.

Одним з найпростіших варіантів заощадити на черговому ТО є придбання неоригінальних запчастин, які помітно дешевші за «оригінал». Деякі автолюбителі вважають, що неоригінальні деталі – це недовговічна та низькоякісна підробка, але насправді така думка хибна. 

Більшість неоригінальних запчастин виготовляються за такою ж технологією, як і оригінальні, та ще й в основному, на одному і тому ж виробничому майданчику. Досить часто "оригінал" від "неоригіналу" можна відрізнити лише за маркуванням на упаковці.

Вже давно не секрет, що окрім постачання безпосередньо на конвеєри автовиробників, аналогічні деталі, але вже під маркою не автобренду, а фірми-виробника, вирушають на так званий «афтемаркет» – неавторизовані магазини з продажу запчастин.

Найбільш популярні неоригінальні запчастини – це «витратники», які змінюються за регламентом при плановому техогляді автомобіля. До них зазвичай входять: фільтри, свічки, гальмівні колодки, ремені ГРМ та амортизатори тощо.

При виборі неоригіналу бажано віддавати перевагу відомим торговим маркам, які є постачальниками автовиробників і добре зарекомендували собі на ринку. Як приклад, можемо навести фірми, що постачають деталі моделей концерну Volkswagen: Ferodo (гальмівна система), SACHS (амортизатори, зчеплення), NGK (свічки), Dayco (ремені ГРМ), Mann (фільтри) та інші бренди. Слід згадати і якісні, але доступні гальмівні колодки Shafer, які попри низьку вартість, можуть прослугувати стільки ж, скільки оригінальні колодки.

Купуючи неоригінальні запчастини обов'язково потрібно пам'ятати і про можливість потрапити на підробки, які також зустрічаються на ринку. Щоб уникнути неприємностей та не купити неякісний товар, намагайтеся звертатися лише до перевірених продавців. Ми радимо обирати і купувати запчастини на shop.autoportal.ua