14 июня 2023 в 13:55

АвтоПортал

9164 просмотра

Toyota розкрила нові подробиці про свої плани з електрифікації під час семінару Let’s Change the Future of Cars в Японії. Незважаючи на те, що ще багато що доведеться розповісти, давайте почнемо з електромобілів наступного покоління компанії, які з’являться у продажу в 2026 році.

Toyota запевняє, що вони будуть набагато просунутішими, ніж сьогоднішні моделі, і запропонують значно покращені батареї.

Toyota планує запропонувати асортименти різних акумуляторних батарей, що дозволить автовиробнику пропонувати доступні електромобілі, а також електромобілі з покращеними характеристиками. Пропозицією компанії для масового ринку стане біполярна літій-залізо-фосфатна батарея (LFP), яка обіцяє бути «хорошою» та «недорогою».

Зокрема, компанія заявила, що вона прагне до «збільшення запасу ходу на 20% , зниження вартості на 40% та швидкої підзарядки за 30 хвилин або менше порівняно з поточним bZ4X». Компанія також працює над батареєю Performance, яка забезпечить запас ходу 1000 км. Toyota заявила, що великий запас ходу стане можливим завдяки «ефективності автомобіля, такому як аеродинаміка та зниження ваги».

У японській компанії не надто поширювалися про новинку, але сказали, що батарея буде «квадратною» і матиме підвищену щільність енергії. Автовиробник також заявив, що батарея буде на 20% дешевше , ніж та, що встановлена ​​в bZ4X, і зможе заряджатися на 10-80% за 20 хвилин або менше.

Toyota також працює над високопродуктивною біполярною літій-іонною батареєю. Планується, що вона з’явиться у 2027 чи 2028 році і спиратиметься на переваги стандартної батареї Performance. Зокрема, Toyota заявила, що очікується додаткового збільшення запасу ходу на 10% , а також зниження вартості на 10% .