4 июня 2023 в 12:48

АвтоПортал

9927 просмотров

Михайло Романенко – непублічна та маловідома особистість в Україні. Але саме він опинився в переліку власників одного з найрідкісніших гіперкарів сучасності

Статки Романенко становлять $1,5 мільярди. Про це свідчить баланс його криптовалютному гаманці. В даному випадку йдеться про біткоїн.

Як пише ТопЖир, українець Михайло Романенко (Mykhailo Romanenko) став одним із перших власників Bugatti Centodieci. Це гіперкар, випущений на честь класичного Bugatti EB110 90-х років. Centodieci означає «сто десять» італійською мовою і відсилає до 110-річного ювілею Bugatti. Обмежений тираж гіперкара складає всього 10 екземплярів, що робить його дуже рідкісним та ексклюзивним автомобілем. А ще – дуже дорогим ($10 мільйонів)

Хто такий Михайло Романенко?

Це співзасновник корпорації Danvel Group, про яку ми вже згадували у статті про Bugatti Divo Назара Бабенка, уродженця Дніпра, який є партнером Михайла Романенка (родом із Чернівців, живе у Києві, але зараз частіше за кордоном). До складу цієї групи входять компанії Danvel LTD та Eternity Business Limited (основна діяльність – довірче управління активами приватних інвесторів та венчурних фондів).

Як можна побачити, Романенко та його компанії цього року номінувалися Міжнародним інвестиційним конгресом на звання «Найкращий інвестиційний продукт» року та «Найкраща партнерська програма» року.

З цікавого варто додати, що 2022 року корпорація Danvel Group виступила інформаційним партнером «Формули-1» у Монако.

Довідка: Михайло Романенко заснував свою корпорацію у 2014 році. Тоді він відкрив невеликий офіс у Києві, штат налічував усього 2 трейдери. Зараз команда Михайла входить до ТОП-20 найбільших світових команд із торгівлі на фінансових ринках. Філії корпорації розташовані в Дубаї, Лондоні, Цюріху, Відні, Сінгапурі. Danvel LTD співпрацює з JPMorgan Chase, China Construction Bank, ALIPAY, HSBC, BlackRock, Goldman Sachs тощо.