10 июня 2023 в 11:25

АвтоПортал

662 просмотра

Сьогодні ми маємо унікальну нагоду поговорити з власником однієї з провідних служб евакуації автомобілів в Україні. Він є експертом у сфері автотранспортних послуг і охоче ділиться своїми знаннями та досвідом з нами.

В інтерв'ю нам хотілося б торкнутися актуальних проблем, пов'язаних з розвитком бізнесу на автомобільних евакуаторах, дізнатися, скільки можна заробити, та з чим може зіткнутися початківець на цих теренах.

Отож, розкажіть в декількох словах про теперішній стан справ вашого бізнесу, чим займається ваша служба, як організована робота авто евакуаторів?

Дмитро: Дякуємо за запрошення! Радий приєднатися до вашого інтерв'ю та поділитися інформацією про нашу діяльність у галузі евакуації автомобілів. Почну з простого. Займаємося ми терміновою допомогою на дорогах вже більше 9 років. Територіально ми починали з послуг евакуації в Харкові та по Харківській області. На даний час основний профіль діяльності нашої компанії – міжнародні перевезення на евакуаторах, пригон авто своїм ходом, доставка мотоциклів, перевезення особистих речей на маршрутах Україна-Європа, Європа-Україна, та в межах країни, охоплюючи найбільші міста.

Давайте почнемо із загального уявлення про вашу службу евакуації. Чи можете ви розповісти нам, як ви стали власником цієї служби, і як вона розвивалася з часом?

Дмитро: Звісно! Моя історія почалася, коли я сам зіштовхнувся із проблемою евакуації свого власного автомобіля після несподіваної поломки. Я зрозумів, що на ринку послуг евакуації існує нестача професіоналізму та надійності. Це надихнуло мене створити власну службу евакуації, яка буде орієнтована на якість обслуговування та задоволення потреб клієнтів.

З початковим автопарком, що складався з декількох евакуаторів, ми почали надавати послуги евакуації в межах міста Харкова. З часом і з урахуванням зростаючого попиту, ми розширили географію нашого покриття та збільшили кількість евакуаторів. Наразі наша служба евакуації здатна оперативно відреагувати на виклики клієнтів по всій Україні. Більш того, в таких країнах як Польща, Литва, Латвія, Германія ми також почали приймати заявки на евакуацію автомобілів і перевезення.

Звучить дуже цікаво! Які послуги ви пропонуєте клієнтам? І з якими типами транспортних засобів ви зазвичай працюєте?

Дмитро: Ми пропонуємо широкий спектр послуг евакуації автомобілів. Наша команда фахівців готова здійснювати евакуацію легкових автомобілів, мототехніки, перевезти нестандартні вантажі, спецтехніку. На даний момент дуже популярна і необхідна послуга – доставка авто своїм ходом в Європу і у зворотному напрямку. Грубо кажучи, після 24 лютого суттєво зріс попит на вивіз автомобілів, тому що діє заборона на перетинання кордону громадянам призовного віку. Склалася ситуація, в якій багато хто перевіз свої сім’ї до Європи, але з транспортом виникли проблеми.

Он як! То раніше автомобілі рухалися з Європи, а тепер навпаки?

Скоріше за все, попит ще не устаткувався, неможливо однозначно дати відповідь. Ми займаємося вивозом битих авто після ДТП з країн Європи. До речі також дуже популярна послуга. До нас звертаються волонтери для ввозу авто на евакуаторі для потреб ЗСУ, волонтерів, соціальних служб. Дехто змушений повертати авто навпаки з Європи в Україну на евакуаторі, щоб тут його продати.

А чому не вигідніше продати машину в Германії чи Польщі? Чому потрібен евакуатор і додаткові  витрати?

Насамперед, рівно по тій причині, чому наші громадяни хочуть купити європейця, європейці не горять бажанням купувати авто з українськими номерами. Погані дороги, обслуговування, переоформлення, непрозора історія володіння. Вигідніше найняти евакуатор з Європи в Україну, повернути машину на Батьківщину, і тут її швидко продати. Перенасичений авторинок заможних країн просто не залишає шансів на прибуткові угоди.

Цікаво. Розмитнення «вмерло»? Не до автомобілів зараз? Чи ще існує попит на ввезення автомобілів?

Питання складне, неоднозначне. До нас звертаються вже майже рік після початку активної фази бойових дій з проханнями доставити авто з портів Європи. Наприклад, людина замовила авто з США, воно 3-4 місяці пливло і тепер чекає нового власника. В деяких випадках власникам вдається узгодити такі нюанси з дилерами, перепродати авто ще в дорозі, знайти компроміс з перевізниками. Але, не завжди це можливо. Тому, люди з усієї України звертаються в тому числі і до нас, замовляють евакуатор з Європи в Україну для автомобілів, мотоциклів, спецтехніки і інших вантажів.

Як змінилися ціни на послуги евакуатора всередині і за межами країни?

Вся індустрія пройшла декілька фаз. Перша, коли ніхто нічого не розумів, власники готові були платити будь-які гроші, аби вивезти своє майно, проте евакуаторів на всіх не вистачало. Друга, коли самозайняті водії, підприємці, служби просто припинили своє існування, через небезпеку, нестачу водіїв, пального, незрозумілих умов  стосовно обстрілів і безпеки. Зараз – стадія стабілізації. Звісно, ціни пішли вгору. Подорожчало пальне, водії стикаються з реальним ризиком, умови і комфорт погіршились. Тим не менше, ми намагаємося працювати над тим, щоб логістика для клієнта коштувала менше. Якщо ви шукаєте недорогий евакуатор по Україні або за межами нашої держави, звертайтеся! Диспетчер приймає замовлення цілодобово. 

Якщо вам потрібен недорогий, надійний, професійний підрядник для доставки авто в Європу чи у зворотному напрямку, ми рекомендуємо звертатись в компанію evakuator-ua.com