14 сентября 2023 в 15:11

АвтоПортал

6482 просмотра

До сьогодні про цей автомобіль мало хто знав, але саме війна стала причиною розголосу. Виявляється, цей екзотичний проект реалізовували сумісними зусиллями українського тюнінг-ательє та голландськими спеціалістами. І саме цей Mercedes у стилі гоночного Mercedes-AMG GT R виставили на продаж.

Копія Mercedes CLK GTR створена дизайнером Григорієм Тоболіним із українського ательє Proteros, відомого своїми цікавими і нестандартними роботами.

Як пише Григ Тоболін, автор проекту, частина грошей з продажу підуть на допомогу ЗСУ. Наразі ж авто знаходиться на околицях Амстердаму. Робити його почали на межі 2019-2020 років, і лише нещодавно його було завершено. Фактично це купе-кабріолет на базі Mercedes E-класу, перероблений за мотивами гоночного (і колекційного) GT R.

Але наразі машину вирішено, пожертвувавши частину коштів на допомогу Україні, де, власне, і почали робити цей ексклюзив. Чим він унікальний?

Ось що пише Тоболін, один із найсміливіших і найбільш ексцентричних тюнерів України, про свій витвір:

"Я обожнюю менталітет європейських тюнерів – здатних створювати такі проекти. Я завжди любив сміливі, соковиті та пружні форми таких ательє як Koening Specials, Zagato Design, Shtrosek. Мабуть це кохання і притягло мене до участі в доведенні дизайну та побудові такого незвичайного автомобіля. Незабаром цей проект буде виставлений на продаж, щоб почати будувати наступний.

Однак для здійснення сміливіших творчих ідей - необхідно, щоб Україна звільнила свої землі від рашистських загарбників, і ВСІ захисники країни, включаючи вашого особистого дизайнера Григорія Тоболіна, повернулися цілими і здоровими з війни".