10 декабря 2023 в 15:50

АвтоПортал

5880 просмотров

Британські експерти назвали найкращі автомобілі 2023 року з автоматичною КПП. Ці моделі мають безліч переваг порівняно з конкурентами. Рейтинг опублікували на сайті What Car?

Вибір між механічною і автоматичною коробкою передач завжди залежить від уподобань кожного водія. Але в останні роки автовиробники все більше акцентують увагу на розвитку автоматичних коробок передач.

Топ-10 найкращих нових автомобілів із автоматичною КПП

  1. Toyota Corolla Touring Sports Цей універсал вражає своєю практичністю та обладнанням. Коробка передач CVT забезпечує стабільні оберти двигуна, що сприяє економії пального. Серед переваг - низький рівень викидів, комфортна підвіска та розкішне оснащення. Проте, модель має невеликий багажник, не дуже зручну інфотейнмент-систему і панель приладів.

  2. Range Rover Sport Представник класу кросоверів зможе вразити вас своєю спортивною природою та здатністю подолати бездоріжжя. Автоматична коробка передач гарантує плавність ходу в різних умовах. З плюсів виділяють доступність у порівнянні з іншими моделями Range Rover, здатність подолати бездоріжжя і великий запас ходу у гібридній версії. Проте, висока вартість, нестабільне керування і низький рівень надійності можуть бути мінусами.

  3. Hyundai Santa Fe Оновлений Hyundai Santa Fe вирізняється покращеною 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка швидко та м'яко перемикається між передачами. Модель приємно вражає практичним інтер'єром, красивим дизайном та тривалою гарантією. Проте, висока вартість, малопотужні двигуни і дивний дизайн можуть бути вадами.

  4. Mercedes-Benz GLC 300e Mercedes-Benz GLC 300e пропонує дуже великий запас ходу на електротязі та просторий інтер'єр. 9-ступінчаста автоматична коробка передач працює ефективно на різних швидкостях. Серед переваг - багате оснащення, гібридна версія з великим запасом ходу на електротязі та просторий інтер'єр. Проте, жорстка підвіска, не найвища якість збірки і малопотужний двигун можуть бути недоліками.

  5. Honda Jazz Незважаючи на компактні розміри, Honda Jazz вражає високим рівнем практичності. Варіатор працює тихо, особливо на низьких швидкостях. Серед переваг - просторий інтер'єр, багате оснащення та повільне знецінення. Проте, висока вартість, погана шумоізоляція і незручна інфотейнмент-система можуть бути недоліками.

  6. Porsche Cayenne S Porsche Cayenne S пропонує потужний двигун і відточену керованість. 8-ступінчаста автоматична коробка передач дозволяє плавно та швидко перемикати передачі. Серед переваг - потужний двигун, приємна керованість і місткий багажник. Проте, висока вартість обслуговування, дорогі опції і невисокий рівень комфорту підвіски можуть бути мінусами.

  7. Honda Civic Honda Civic є чудовим міським автомобілем, а гібридна версія забезпечує низьку витрату пального. Безступінчаста коробка передач гарантує плавність ходу. Серед переваг - економічне споживання пального, місткий багажник та багате оснащення. Проте, висока вартість, обмежений простір на задньому ряду сидінь і погана шумоізоляція можуть бути недоліками.

  8. BMW 3 серії BMW 3 серії поєднує в собі спортивність та практичність. Гібридна версія 330e пропонується з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач, яка швидко перемикає передачі. Серед переваг - приємна керованість, зручна інфотейнмент-система та великий вибір двигунів. Проте, жорстка підвіска, не найрозкішніший інтер'єр і неудобні органи управління клімат-контролем можуть бути недоліками.

  9. Porsche 718 Cayman Porsche 718 Cayman вирізняється відточеною керованістю і легкістю. Модель пропонується з 7-ступінчастою автоматичною коробкою передач з двома зчепленнями, яка вважається однією з найнадійніших на ринку. Серед переваг - приємна керованість, висока якість збірки та потужні двигуни. Проте, відсутність деяких систем безпеки, відсутність деяких опцій і нудний звук деяких двигунів можуть бути мінусами.

  10. BMW 4 серії Лідером цього рейтингу стала BMW 4 серії, яка вражає відточеною керованістю і зручною інфотейнмент-системою. З 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач модель стає швидкою і пропонує відмінну плавність ходу. Серед переваг - приємна керованість, потужні двигуни та багато місця на задньому ряді сидінь. Проте, дивний дизайн, невеликий багажник і погана шумоізоляція можуть бути недоліками.