20 февраля 2024 в 15:46

АвтоПортал

525 просмотров

В Україні з’явився новий гравець на ринку електромобілів. Мова йде про бренд MAXUS, який використовує великий досвід китайської компанії SAIC, партнера найбільшого у світі виробника акумуляторів для електричних автомобілів CATL (Contemporary Amperex Technology Ltd).

Ще у 2011-му році керівництво одного з найбільших автовиробників Китаю вирішило створити новий бренд MAXUS. Саме ця компанія зрештою «поглинула» британську компанію LDV і переманила чимало провідних інженерів Toyota. Мета — створення сучасних і технологічно просунутих автомобілів.

У результаті, за минулі роки дочірня компанія SAIC стала одним із найбільших виробників кросоверів, пікапів, мінівенів і комерційних автомобілів малого та середнього розміру. Станом на зараз автомобілі MAXUS продаються в 42-х країнах світу, серед яких тепер і Україна.

Імпортером автомобілів є RSA — компанія, заснована в 1936 році зі штаб-квартирою у Драммені, Норвегія. Компанія має великий досвід роботи в автомобільній промисловості та понад 10 років роботи з брендами електротехніки.

Офіційним дилером MAXUS в Україні є ПП «АЙДЖИ». Перший дилерський центр відкрився у Києві (с. Бортничі, вул. Заболотного, 1А), але протягом 2024-го року планується розширення дилерської мережі в Києві, Харкові, Львові, Луцьку, Житомирі та Дніпрі.

Представлення MAXUS в Україні означає не лише вихід на новий ринок, але й побудову міцних відносин з клієнтами на основі довіри. Завдяки високим стандартам якості, надійності та відповідального сервісу, MAXUS прагне заручитися довірою українських споживачів, ставши для них більше, ніж просто брендом, а надійним партнером на довгі роки.

Станом на зараз електромобілі Максус в Україні представлені електричними фургонами, пікапами та кросоверами.

Електромобілі MAXUS в Україні

  • MAXUS e-Deliver 3
  • MAXUS e-Deliver 9
  • Euniq 6 SUV
  • Т90 EV
  • MIFA9

Що важливо, на автомобілі діє офіційна (!) гарантія, а також передбачено сервіс повного циклу! Гарантія — 5 років на автомобіль і 8 років на акумулятор (або пробіг у 160 тисяч км для вантажних автомобілів і 200 тисяч км. для легових).

Запас ходу електромобілів MAXUS – від 300 км до 595 км, залежно від моделі. Ознайомитися з повним переліком моделей та дізнатися ціни можна на сайті офіційного представника maxus-motors.com.ua .