25 сентября 2023 в 12:10

АвтоПортал

181 просмотр

Якщо мова йде про забезпечення гарного звучання музики всередині автівки під час подорожей, водії починають шукати гарну стереосистему. Тут потрібно враховувати різні нюанси, включно з тим, що впливає на якість звуку. Взагалі, на це здійснюють вплив: джерело звуку, центральна частина системи, сабвуфер та динаміки.

Але, існують інші важливі тонкощі, на кшталт розміру колонок та відтворювання низьких/високих частот. Важливо розуміти, які моделі динаміків матимуть змогу видавати більш гучний або зменшений звук. А, у проміжках між пошуками стерео для автівки можна робити ставки на букмекерські контори України, серед яких є проєкти, які забезпечують вигідні бонуси та корисні подарунки. 

ТОП-5 кращих акустичних систем для авто 2023 року

Для кожного меломана, який проводить безліч часу за кермом, важливо мати акустику з гарним звучанням. Тож, на думку експертів, є можливість вибрати з “п’ятірки” найкращих моделей. Це:

  • Універсальна система Pyle In-Dash Car Stereo з можливістю підключення камери заднього виду;

  • Модель Boss Audio Systems Multimedia Car Stereo, що автоматично підлаштовується під смартфон завдяки блютузу;

  • Оновлене стерео від Jensen з монітором LCD та звуковим пошуком Гугл;

  • Boss Audio Systems Receiver з комплексом опцій, від сенсорного керування до пульта дистанційного налаштування;

  • Сучасна Dual Electronics Stereo зі стильним тачскріном, юсб-портом та вмонтованим радіо. 

Обрати один з варіантів просто, якщо знати з якою метою він буде застосовуватися. Наприклад, якщо дорогою на роботу людина слухає новини на радіо, підійдуть колонки до 13 см. Але, для більш потужного звучання, необхідні вироби до 20 см. Сабвуферами вважаються пристрої, які більші за 20 см. Ці елементи системи можуть вбудовуватися у різні частини салону, наприклад у дах, багажне відділення або двері.

До того ж потрібно підібрати інші важливі осередки системи. В першу чергу, це джерело та головний пристрій. У якості останніх можуть виступати дисковий програвач або юсб-порт та сенсорна панель налаштувань. Також, не останню роль має підсилювач звуку, який дає, наприклад, 50W x 4 канали та 90 Дб.

Стерео для авто, які мають голосніше відтворення

 

Хоча зараз це не дуже на часі, але деякі люди полюбляють слухати гучну музику. На майбутнє, більш потужною моделлю динаміків є Alpine S65, яка має діапазон частот від 70 Гц до 22 кгЦ. Ба більше, ці комплектуючі для стерео мають загальну потужність у 80 Вт.

Виробники цих колонок зробили акцент на синтетичних та натуральних матеріалах. Тут є фірмовий підвіс, який збільшує хід дифузора динаміку. Також, ці колонки мають окремі кільця для монтажу з великою кількістю отворів. 

Якщо ж водій є шанувальником електронних жанрів музики, йому підійдуть колонки JBL Stage3 627. Люди, які слухають музику в авто тихо, можуть придивитися до моделей CADENCE QSL 65. І, у будь-якому разі треба пам’ятати, що зроблений вибір буде впливати на задоволення водія під час поїздки.