13 марта 2023 в 12:52

АвтоПортал

11793 просмотра

За рік війни українці розкупили стільки пікапів та позашляховиків, що залишився самий «мотлох». Причому вартість такого металобрухту на колесах чи не така ж, як ціна «живих» машин на початку повномасштабного вторгнення рф.

Як пише керівник школи яхтенних капітанів Павло Непша (він же засновник благодійного фонду), на кошти фонду за рік було придбано 150 пікапів для військових. Але зараз кожен автомобіль виходить «на вагу золоту», як за ціною, так і за вартістю ремонту – нема з чого вибирати.

Вітчизняні шанувальники вітрильного спорту об’єднали свої зусилля відразу після вторгнення рф. Мотивація проста – все заради Перемоги. Тому вже на початку березня шкіпери та майбутні капітани взялися за купівлю і доставку автомобілів для Збройних Сил України.

Як пише Павло, керівник школи яхтенних капітанів Marinero, за рік війни силами яхтсменів було привезено і передано 150 пікапів:

«Волонтери та бариги вигребли у перші місяці війни всі корчі з Європи і переключилися на Британію. Ми почали це робити в березня минулого року і бачили всю динаміку «ринку». Так виглядає , що скоро будемо привозити купки іржі, колес та коров’ячого лайна з кумедними наліпками від британських «реднеків»). Але слава нашим механікам, які взмозі поставити ці корчі з колін на ноги і відправити туди , де вони зараз життєво необхідні», - жаліється яхтсмен, який ще у 2014-му році започаткував благодійний фонд (БФ) «Територія Життя».

За словами волонтера, особлива шана нашим українцям та полякам з Британії, які не опускають руки і продовжують шукати для нас автівки попри всі труднощі «селекції».