13 сентября 2022 в 11:44

АвтоПортал

5189 просмотров

На нещодавній сесії в Кабміні внесли зміни до кількох ухвал, що стосуються питань державної реєстрації автомобілів

Тепер частина послуг з реєстрації та перереєстрації авто стане доступна у форматі онлайн, але, за попередньою інформацією, поки що не йдеться про повноцінну процедуру оформлення авто через Дію.

Відомо, що рішення було ухвалено на засіданні Уряду від 10 вересня, повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук. За наявною інформацією, в Уряді визначили перелік послуг з перереєстрації ТЗ, які власник може замовити через електронний кабінет водія або через портал Дія.

Які саме послуги можна буде отримати в режимі онлайн, стане відомо лише після того, як у мережі буде опубліковано текст Постанови, а також визначено реєстраційну процедуру огляду автомобілів експертами Сервісних центрів МВС. Також визначено реєстраційні процедури, для яких не потрібне експертне дослідження ТЗ спеціалістами експертної служби МВС та/або судовими експертами/

Крім того, як повідомляє Головний сервісний центр МВС, вже за три місяці можливо буде здійснювати реєстрацію та перереєстрацію транспортного засобу онлайн, через Електронний кабінет водія або Дію Також це стосується замовлення номерних знаків. Їх теж можна буде отримати через Електронний кабінет водія або Дію.