12 сентября 2022 в 14:58

АвтоПортал

4431 просмотр

Про це повідомляє Telegram-канал «Типовий Донецьк»

«На автозаправках «ДНР» зник бензин. Уже кілька днів водії в тривожному очікуванні. На стелах АЗС біля марок бензину нульові показники, є тільки газ, що здорожчав до 28-29 рублів. На деяких АЗС бензин є, проте продається він за талонами», — зазначається у місцевих пабліках.
|
Пізніше з'явилася інформація, що постачання палива очікується, але точних термінів не вказано. Інформацію про «паливну кризу» в Маріуполі підтвердив радник мера міста Петро Андрющенко.

«У Маріуполі вже третій день цікава паливна криза. Максимально — по 20 літрів бензину в одні руки. Через черги. Крім того, сама ціна на пальне почала зростати. Місцеві скаржаться на «спекулянтів», а насправді нічого дивного. Просто російське керівництво. Далі буде цікавіше», — наголосив він.

Крім того, почали з'являтися повідомлення про величезні черги на заправних станціях і в інших тимчасово окупованих містах. Так, мешканці Горлівки у соцмережах викладають фото автомобільних черг на АЗС міста. Повідомляється, що ажіотаж на пальне розпочався декілька днів тому. Місцеві жителі стверджують, що палива не вистачає. Дизель, газ і бензин відпускаються, переважно, по талонах.