13 июня 2016 в 13:53

АвтоПортал

1228 просмотров

Корпорація «УкрАВТО», в рамках найдравовішої автоподії 2016 року – Столичного Автошоу – заявляє про початок діяльності з продажу автомобілів з пробігом під егідою «АвтоХІТ»

Корпорацією «УкрАвто», лідером ринку нових автомобілів, створено нову компанію «Юніверсал Моторз Груп», що пропонує послуги на ринку автомобілів з пробігом.

Компанія ставить собі за мету створення цивілізованого ринку вживаних автомобілів; ринок, де працюють зрозумілі та законні відносини між Продавцем та Покупцем.  Нова законодавча база, що діє з недавнього часу, дає змогу розкрити потенціал ринку автомобілів з пробігом та привести торгівлю до сучасних та комфортних салонів, що є новим етапом в розвитку автомобільного бізнесу в країні.

Для досягнення своєї мети компанія зосереджується на таких напрямках:

ü  Якісний товар – автомобілі, що законно придбані, вільні від застав та судових заборон, мають прозору історію експлуатації, технічно справні та належать компанії.

Джерела формування пропозиції АвтоХІТ: клієнтська база Корпорації «УкрАВТО», що налічує більше 1-го мільйона активних контактів; пропозиції від найбільших корпоративних автопарків-партнерів УкрАВТО (AVISALD Automotive та інші); парк службового транспорту підприємств Корпорації «УкрАВТО» та автомобілі з парків тест-драйву. 

ü  Надання послуг післяпродажної підтримки з можливістю повернення, обміну та сервісного обслуговування автомобілів.

Протягом 14 діб з моменту купівлі автомобіля з пробігом АвтоХІТ надає право покупцеві повернути або обміняти придбаний авто. Такий пункт міститься у стандартних Договорах купівлі-продажу. До кінця року клієнтам АвтоХІТ будуть запропоновані пакети асистансу та бонусні програми.

ü  Центри обслуговування – до кінця року заплановане відкриття сервісних центрів з зоною комфортного обслуговування клієнтів в найбільших містах України.

ü  Персонал – консультанти з багаторічним досвідом, які швидко та якісно запропонують необхідну послугу. 

www.avto-hit.com.ua https://www.facebook.com/AvtoHIT.com.ua 044/ 331 51 31