Комфорт преміум-класу та технології спортивних автомобілів

26 августа 2014 в 13:16 • 2129 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Porsche Panamera. Очевидна перевага придбання

Київ. Мрієте про елітний автомобіль зі спортивним характером, у якому комфортно їздити щодня? Творцям Porsche Panamera вдалося втілити цю мрію в життя! Ми ж робимо мрію ближчою!

З 1 серпня до 31 грудня 2014 року у «Порше Центр Київ Аеропорт» запроваджені найкращі фінансові умови для придбання автомобілів Porsche Panamera. Програма, реалізована за партнерства компанії ТОВ «Ідея Лізинг», члену міжнародної фінансової групи Getin Holding, пропонує спеціальні умови для придбання нових автомобілів у лізинг під 0%* річних.

Під програмою фінансового лізингу для фізичних та юридичних осіб мається на увазі надання партнером програми спеціальних умов для покупців автомобілів Porsche Panamera, які розміщені на складі офіційного дилера «Порше Центр Київ Аеропорт».

Умови надання фінансового лізингу:

- лізинг надається в доларах США;

- *фіксована ставка на рівні 0,01% в доларах США;

- авансовий платіж становить 50% від вартості автомобіля;

- термін фінансування

- 24 місяці;

- можливість дострокового погашення після першого року;

- нелімітована максимальна сума;

- обов'язкове страхування автомобіля каско (безпроцентна розстрочка платежів) та цивільної відповідальності власників транспортних засобів.

Більш детальну інформацію про наявні автомобілі та лізингову програму можна отримати в офіційному дилерському центрі Porsche у Києві «Порше Центр Київ Аеропорт».

Про компанію:

ТОВ «Віннер Порше Центр Київ Аеропорт» - офіційний дилерський центр Porsche у Києві. Входить до групи компаній «Віннер» в Україні та представлений автоцентром з продажу та сервісного обслуговування на Бориспільському шосе. Детальніше про «Порше Центр Київ Аеропорт» - на http://porsche.ua/dealers/kiev/.

АвтоПортал


Понравилась новость?


Поделитесь в: