2 октября 2022 в 10:43

АвтоПортал

6081 просмотр

Український сайт TopGir виставив на аукціон ексклюзивні автографи Кларксона, Мея та Хаммонда – ведучих легендарних телешоу Top Gear та The Grand Tour. Все заради допомоги ЗСУ.

Унікальність саме цього артефакту полягає в тому, що він датується 2013-м роком, коли Top Gear завітали до України напередодні тимчасової окупації Криму. Тоді британці відвідали Ялтинський палац та проїхались на авто Балаклавською базою підводних човнів. Після цього, за іронією долі, Джеремі та його команда попили пивка у Миколаєві, коли про Віталія Кіма тоді ще ніхто не чув.

Оскільки візит британців не афішувався, фактично саме український TopGir став одним з перших, хто розповів про їх візит. Сама зустріч відбулась у селі Митниця, за 30 кілометрів від Києва, біля українського ресторану. Під час візиту до Києва топгіровці покатались на Чайці, яку навесні 2022-го року розбомбили самі знаєте хто. Потім ведучі Top Gear вирушив до Чорнобиля. А як ви знаєте, саме ЧАЕС стала однією з перших точок, куди зайшли рашисти після повномасштабного вторгнення. Отже, якщо подивитися на маршрут руху британців наприкінці 2013-го року, виходить, що майже всі локації, де вони були - у той чи інший спосіб постраждали від навали орків. 

Утім вцілила частина історії - автографи всіх ведучих Top Gear. Останні просто дивом встигли зафільмувати Україну у тому вигляді, до якого звикли всі ми, українці. До речі, з початком війни Джеремі Кларксон вельми грубо висловився у бік путіна і зрештою взявся за допомогу Україні: пікапами та гуманітаркою. Втім не лише цим він і його команда допомогли й допомагають Україні - кошти, отримані з продажу цих автографів підуть на придбання пікапа для піхотинців в/ч А7085, який завезуть браві хлопці з благодійного фонду Територія Життя, а також на купівлю дечого корисного для 241-ї бригади. 

Отже, якщо ти хочеш взяти участь у розіграшу ексклюзивного набору автографів, достатньо задонатити 100 гривень одним платежем (!). Можеш більше - не питання. У такий спосіб ви збільшите свої шанси на виграш і, звичайно, допоможете зібрати кошти на придбання автомобіля та амуніції. 

Посилання на Банку https://send.monobank.ua/jar/3FPusp5y6u 

Номер картки Банки 5375 4112 0113 2300 

ВАЖЛИВО! Перераховуючи кошти, в полі "ПРИЗНАЧЕННЯ ПЛАТЕЖУ" вказуйте свої ім'я та прізвище, а також контакт, за яким ми зможемо з вами зв'язатися: це може бути електронна адреса, номер телефону або нік в Instagram. Дата розіграшу: 1 листопада. Прямий ефір визначення переможця транслюватиметься на YouTube каналі TopGir о 12:00.