19 августа 2022 в 02:09

АвтоПортал

4117 просмотров

Під Києвом помічені раритетні авто, які до 24 лютого знаходились на території ЕкоПарку Фельдман у Харкові

Як пише сайт ТопЖир, що опублікував фото, однією із візитівок ЕкоПарку Фельдмана була колекція раритетних автомобілів, які прикрашали собою вхід на територію.

На жаль (чи на щастя), достеменно невідомо, як склалася доля їх усіх, проте з огляду на відео нашого підписника, бодай деякі з них вдалося врятувати.

А саме:

·         Zimmer Golden Spirit (білий, перший на автовозі). Таких авто було випущено лише 1400 екземплярів. Цей неоретрокар має позолочений орел на радіаторній решітці, виконані з рідкісної породи деревини підніжки, а також кермо з позолотою, кришталь і шкіряний бокс на кришці багажника.

·         Ford A 1929 року. Подейкують, такий автомобіль (оригінальний) – єдиний в Україні!

·         Mercedes Gazelle (репліка на авто 1926 року). На жаль, у нас мало інформації про це авто, тож хто в курсі – доповнюйте в коментарях.

Але ці 3 авто, м’яко кажучи, далеко не всі раритети з колекції Фельдмана. У нього є (сподіваємось, що є, а не були!) не менш рідкісні автомобілі, які є справжньою історичною цінністю. Це і Ford T, і родстер Mercedes, і культова Cobra, і т.д. Але знаєте, як би ми не любили автомобілі, все одно найбільше шкода тварин… Не плутати з тварями, що зробили таке з екопарком. Ми про нормальних тварин.