4 января 2018 в 10:00

на правах рекламы,  АвтоПортал

934 просмотра

Грудень – це радісний останній місяць року, коли усі живуть вже у передноворічній метушні…​

Але, це ще і один з найважливіших місяців, коли усі підводять підсумки цілого року, бачать усі перемоги та поразки, роблять висновки та встановлюють цілі на наступний рік, адже найбільш розповсюджене новорічне побажання: «Щоб наступний рік був ще кращий ніж попередній».

Ми в «Автоцентрі Прага Авто на Кільцевій» також не виключення. Завершується черговий рік, і ми щиро дякуємо кожному та всім за співпрацю, досвід, за усі відгуки та побажання, за посмішки та поради для покращення, за підтримку та віру у нас та нашу роботу, тощо.  

За цей рік ми зробили немало:

  • зробили щасливими 750 власників SKODA
  • прийняли на сервіс та надали обслуговування 14 тис клієнтам
  • видали 400 000 грн бонусів нашим постійним клієнтам
  • провели 15 екскурсій та майстер-класів для дітей
  • Наш консультант відділу продажів посів 4 місце на всесвітньому конкурсі продавців SKODA Challenge
  • гарантійні відшкодування сягнули 2 млн грн
  • виростили сторінку в youtube до 1100 фолловерів
  • футзальна команда SKODA цього сезону окрім Автоліги грає в першій лізі Києва

Нам дуже радісно від того, що ми бачимо взаєморозуміння між нами та нашими клієнтами, що ми живемо за одними й тими самими цінностями: екологічність, ергономічність, технологічність, простота та відповідність своїм коштам.

Наступний рік дуже особливий для нас – нам виповнюється 10 років. Це поважний рік дивлячись на все те, через що нам випало пройти, щоб стати одним з лідерів та улюбленців автомобілістів.  

Це буде рік повний випробувань, подальших покращень, нових моделей SKODA (очікуємо на новий SKODA KAROQ, фейслівт SKODA Fabia та SKODA SUPERB) нових проектів, тощо. Та ми впевнені, що наша команда з гідністю виконає усі поставлені цілі та навіть більше.

​В Новому Році ми бажаємо усім поставити перед собою реальні цілі та досягнути їх, плідно працювати, але ж не забувати про близьких, та завжди мати час себе.