Автосалон Тойота Центр Днепропетровск «Алмаз Мотор» в Днепропетровске


toyota.dp.ua

О салоне

 Тойота Центр Днепропетровск «Алмаз Мотор» — официальный дилер Toyota в Днепропетровской области. Компания Тойота Центр Днепропетровск «Алмаз Мотор» одной из первых открыла украинскому покупателю марку Toyota. С начала... Подробнее

Контактная информация

toyota.dp.ua

Тойота Центр Днепропетровск «Алмаз Мотор»
Адрес: Днепропетровск, Пр. Газеты «Правда», 100-А
Телефон: (056) 760 25 25

Тойота Центр Днепропетровск «Алмаз Мотор»
Адрес: Днепропетровск, ул. Запорожское шоссе, 35
Телефон: (056) 377-10-54, (056) 760-25-25


Отзывы

Тойота Центр Дніпро (Гость) | 13 июля 2020 в 16:46  

Шановний Гагарінов Едуард Васильович! Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» здійснює свою діяльність згідно чинного законодавства України, у зв’язку з чим керуючись постановою кабінету міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 м. Київ, про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, {Пункт 2 доповнено абзацом згідно з Постановою КМ № 522 від 25.06.2020} на період дії карантину забороняється: «… перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно…» * громадське місце — частина (частини) будь-якої будівлі, споруди, яка доступна або відкрита для населення вільно, чи за запрошенням, або за плату, постійно, періодично або час від часу. Доводимо до Вашого відома, що у разі відсутності захисної маски у клієнта, адміністратор торгового залу надає її за необхідності. Також хочемо зауважити, що згідно гарантійної політики Toyota, при використанні неоригінальних запасних частин чи аксесуарів, не затверджених Виробником або Дистриб’ютором, гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на автомобіль, що належить Вам. Під час візиту на плановий технічний огляд Ви надавали запасні частини, походження яких невідомо. З повагою, адміністрація Тойота Центр Дніпро.

Эдуард (Гость) | 19 июня 2020 в 14:39  

Был сегодня на ТО. Во первых не понравился грубый тон сотрудника на рецепции с категорическим требованием надеть маску. Если Вы так хотите что б Ваши клиенты их носили, то выдавайте их на входе. С Вашими космическими ценами на все, выдать клиенту маску вполне возможно. Оплату принимают на какого то непонятного частного предпринимателя. Т.е. в случае чего спрашивайте с "ЧП Пупкина" (т.е. с некого). Вот Вам и официальный представитель Тойоты. Итого в целом впечатление негативное, вряд ли захочу больше ездить на этот сервис.

Добавить отзыв