О салоне "Богдан-Авто Тернопіль"

Автоцентр "Богдан-Авто Тернопіль" входить в структуру одного з основних операторів українського автомобільного ринку Національного автодилера "Богдан-Авто Холдинг". Торгово-сервісна мережа була заснована в 2001 році.

«Богдан-Авто Холдинг» є компанією, що динамічно розвивається, і є одним з основних операторів українськогоавтомобільного ринку.

Автоцентр «Богдан-Авто Тернопіль» представляє собою сучасний комплекс з продажу автомобілів відомих брендів  Hyundai, Great Wall, UZ Daewoo, Ravon, Jac, Zotye,
гарантійного та сервісного обслуговування, а також з продажу запчастин та аксесуарів до
 авто.   
             Дизайн салону витриманий у фірмовому стилі кожного з брендів.
Окрім виставкових площ для автомобілів, передбачена кімната переговорів, станція сервісного обслуговування та для повсякденної чистоти автомобіля на підприємстві працює мийка. 

Для наших Клієнтів доступний повний комплекс послуг, включаючи:
∙    тест-драйв
∙    придбання авто
∙    страхування
∙    лізинг
∙    кредит
∙    трейд-ін/автовикуп 

Сертифікований сервісний центр компанії надає послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів. Сервісний цех виконує авторемонтні роботи будь-якої складності (поточний та капітальний ремонт двигунів, коробок передач, підвіски та електрообладнання, встановлення автоакустики, систем безпеки, навігації, регулювання кутів розвал-сходження). У відділі запчастин можна придбати оригінальні запчастини, аксесуари до вашого автомобіля, мастила, розхідні матеріали та автохімію. Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість із яких стають постійними. 

Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт – наш Бос».

Ми пропагуємо новий підхід до автомобільного бізнесу.
Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – це корпоративні цінності нашої компанії.