17 июня 2016 в 16:09

АвтоПортал

1784 просмотра

10-12 червня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась перша в Україні виставка електротранспорту Plug-In Ukraine 2016

Plug-In Ukraine 2016 стала знаковою галузевою подією та зробила вагомий внесок у розвиток ринку електротранспорту України. «Інтерес до Plug-In Ukraine 2016 перевершив наші найсміливіші очікування! — відзначає Ірина Носар, директор виставки. — Незважаючи на те, що виставка готувалась у короткі терміни — усього 3 місяці, нам вдалося зібрати практично весь ринок персонального електротранспорту України, презентувати повний спектр зарядних станцій, що виробляються в Україні. Вже у процесі підготовки ми побачили жваву зацікавленість до електротранспорту з боку споживачів. Яскравим показником стало FB-співтовариство, що активно підхоплювало і поширювало інформацію, — залученість користувачів напередодні виставки перевищила 66 000 осіб. Plug-In Ukraine наочно продемонструвала готовність України до електротранспорту та заклала міцний фундамент для подальшого розвитку ринку».

У павільйоні на площі понад 1400 кв. м учасники виставки представили електромобілі, електромотоцикли, мопеди, скутери, електровелосипеди, гіроборди, гольфкари, зарядні станції, акумулятори, двигуни, контролери, аксесуари (кабелі, перехідники тощо), а також програми кредитування, страхування, лізингу, прокату та trade-in. Загалом на Plug-In Ukraine 48 компаній презентували 58 брендів:

             авто — BMW i3, Chevrolet Spark EV, Ford Focus, KIA Soul, Mercedes-Benz B-class, Nissan Leaf, Nissan ENV 200, RENAULT FLUENCE, Smart, Synchronous, Tesla, Volkswagen Golf;

             мото- та вело-: Carbonrider, Electric Enduro Adrenaline, Electric Enduro Stayer, Fitrider, Gocycle, KOALA, LEOPARD, Prophete, Rex, Skaut U1, Skaut U2;

             зарядні станції — CIRCONTROL MOBILITY & EMOBILITY, DBT, EFACEC, E-line, Elmis, GreenFuel, Schneider Electric, SmagPoint, ТОКА.

Plug-In Ukraine 2016 представила також і досягнення вітчизняних виробників: ELECTRIC MARATHON INTERNATIONAL, GreenFuel Ukraine, «Вольта байкс», «Е-лайн», «Ебайк», «ЕЛМІЗ», «РЕНТЕХНО», «СмагПоінт», «ТОКА».

Програма Plug-In Ukraine 2016 обєднала заходи для фахівців галузі, освітні семінари, презентації. Нагальні ринкові питання обговорювались в ході круглого столу «Прийняття законопроекту 1912 як фактор розвитку ринку електромобілів в Україні» та робочої зустрічі «Made in Ukraine. Виробництво електротранспорту в Україні: за і проти». У спікер-зоні ентузіасти електротранспорту ділились досвідом переобладнання звичайного авто у електромобіль, розвіювали найпопулярніші міфи про електромобілі. Щодня відвідувачів виставки дивували експерименти з електрикою феєричного «Тесла-шоу».

Учасники Plug-in Ukraine надали для тест-драйвів, що відбувалися щодня, 9 електрокарів (BMW i3, Ford Focus, Kia Soul EV, Nissan Leaf, Smart, Volkswagen Golf), саморобні і переобладнані авто, а також електроскутери і електровелосипеди.

Співорганізатори події — компанія «Євроіндекс» та проект emobilis.

За підтримки Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД).

Наступного року виставку Plug-in Ukraine заплановано на 28 – 30 квітня 2017!

Розвиваємо ринок разом!