16 декабря 2022 в 10:37

АвтоПортал

7964 просмотра

У мережі обговорюють молодого українці Дмитра Хиценко, який нещадовно розповів, як зробив ТО своїй Lamborghini за 12 000 доларів.

Зазначимо, стаття про вартість утримання Lamborghini в Польщі розлетілась по різних джерелах, тому ТопЖир зясував, як він у такому віці заробив на цілий автопарк.

Отож, для початку кілька фактів із біографії молодого мільйонера. Він народився у Харкові в районі Залютине, де вчився у 86-й гімназії. З 17-ти років Хиценко почав знімати «пранки» і викладати їх у соцмережі, що дозволило йому назбирати мільйон підписників.

 

Після цього Дмитро взявся за SMM і телеграм канали. Зацікавившись криптовалютою, тоді ще парубок запустив близько сотні Телеграм каналів на тему «крипти» з загальною аудиторією у понад 1 мільйон.

Як і належить новому поколінню українців, Дмитро Хиценко почав інвестувати зароблені гроші у криптовалюту і примножувати свій капітал. Тому вже у 21-річному віці молодий українець спромігся заробити на автопарк, якому можуть позаздрити значно старші люди. А саме:

  • Lamborghini Huracan — $280 000 тюнінг на $50 000
  • Mercedes G-class – $180 000
  • BMW i8 — $100 000

І попри свій вік, Дмитро активно веде соціальні мережі, набирає мільйони переглядів у ТікТок і ділиться життєвим досвідом у своєму Інстаграм.

Нагадаємо, наразі один із наймолодших мільйонерів України проживає у Польщі, втім вірить в Україну, допомагає ЗСУ і продовжує інвестувати в українську економіку.