25 марта 2020 в 12:30

АвтоПортал

845 просмотров

Компанія ОККО долучилася до ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та профінансує додаткові* 20 000 перевезень медичних працівників через сервіс Uber, 20 000 - Uklon та 10 000 через Bolt.

«На цьому наша компанія вирішила не зупинятися. Так, нам вдалося закупити за кордоном вісім апаратів штучної вентиляції легенів, чотири з яких найближчим часом передамо у cтрийську лікарню, яку визначено ключовою для декількох районів у лікуванні хворих на коронавірус. Ще чотири - до лікарень Львова», - прокоментував засновник OKKO Group Віталій Антонов.

Безкоштовна послуга Uber для медперсоналу вже доступна у Києві та Львові. Одеса, Дніпро, Харків, Запоріжжя та Вінниця на черзі. Медичні установи, які беруть участь в ініціативі, обрані МОЗ і органами місцевого самоврядування. Перелік закладів постійно оновлюється на сайті компанії. Тут також можна знайти детальний опис, як медик може замовити поїздку.

Послуга сервісу Uklon вже працює у Львові, у процесі запуску – Херсон, Дніпро, Одеса, Маріуполь та Миколаїв. Сервіс має найбільше покриття й планує підключити до програми 13 міст.

Медичні працівники у Львові та Києві вже користуються безкоштовними поїздками від Bolt. Завдяки додатковим інвестиціям компанія ОККО розширює покриття. Так, до переліку найближчим часом приєднаються Одеса та Харків.

*Нагадаємо, що раніше МОЗ, органи місцевого самоврядування та компанія Uber домовились про безкоштовний трансфер для медичних працівників на робочі місця під час карантину. Домовленість передбачала здійснення 10 тисяч перевезень. За підтримки ОККО кількість перевезень вдалося збільшити до 30 тисяч.