7 февраля 2020 в 12:00

АвтоПортал

876 просмотров

В Україні почала діяти програма продажу автомобілів Tоyota з пробігом ― Tоyota Plus. Дана програма має на меті надати при купівлі автомобілів Tоyota з пробігом той самий приємний та неповторний досвід, як при купівлі нового автомобіля.

Обираючи автомобіль з пробігом за програмою Toyota Plus, ви отримуєте наступні переваги від придбання автомобіля у офіційного дилера Tоyota:  

-    перевірений технічний стан;  

-    прозору сервісну історію;  

-    програму постгарантійної підтримки;

-    вигідні умови кредитування та страхування від компаній-партнерів1;

-    програму допомоги в дорозі Tоyota Assistance Plus2.  

Крім того, будь-яке авто з пробігом доступне для тест-драйву!

Програма Tоyota Plus гарантує комфорт і спокій під час користування автомобілями з пробігом завдяки професійному обслуговуванню, технічній підтримці і корисним додатковим опціям. 

Постгарантійна підтримка є однією із ключових переваг автомобілів Tоyota Plus. Для автомобілів з бензиновими та дизельними двигунами програма підтримки надається на період до 12 місяців, або 20 000 км пробігу3, а для моделей з гібридною силовою установкою ― до 24 місяців, або 40 000 км пробігу3 з моменту придбання.

Всі автомобілі за програмою Tоyota Plus мають прозору сервісну історію, з якою ви маєте змогу ознайомитись у дилерів Tоyota Plus. Кваліфіковані технічні спеціалісти перевіряють показники одометра для встановлення відповідності інформації щодо пробігу автомобіля.

Всі автомобілі за програмою Tоyota Plus в обов’язковому порядку проходять перевірку технічного стану, що складається щонайменше зі 105 пунктів4. Із результатами даної перевірки ви маєте змогу ознайомитись у дилера Tоyota Plus. Можете бути впевнені, що, скориставшись програмою Tоyota Plus, ви обираєте автомобіль, що відповідає стандартам надійності та безпеки для офіційних автомобілів Tоyota з пробігом.

Всі автомобілі за програмою Tоyota Plus реалізуються з пакетом додаткових послуг допомоги в дорозі Tоyota Assistance Plus, що надає більше впевненості в автомобілі та полегшує планування ваших подорожей. До складу пакета послуг входять інформаційна підтримка, технічна допомога, евакуація автомобіля, бронювання та оплата проїзних квитків, бронювання та оплата номера в готелі, підмінне авто, виклик таксі тощо.

Програма Tоyota Plus діє у дилерських центрах у Львові, Хмельницькому, Херсоні, Дніпрі, Житомирі та Кропивницькому.  

За додатковою інформацією про умови продажу автомобілів за програмою Tоyota Plus (включно з цінами, умовами Tоyota Assistance Plus та програми постгарантійної підтримки) звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Tоyota в Україні.

1 Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Ліцензія НБУ №99 від 12 жовтня 2011 року; послуги страхування надаються СК «ARX», Ліцензія Нацкомфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009, детальні умови дізнавайтесь у офіційних дилерів Tоyota Plus в Україні.  

2 Пакет послуг «Tоyota Assistance Plus» надається ТОВ «Гарант-АСІСТАНС», яке несе відповідальність за їхню якість.  

3 У залежності від того, що наступить раніше. Детальні умови та обмеження за програмою постгарантійної підтримки дізнавайтесь у офіційних дилерів Tоyota в Україні.

4 Для авто з гібридною силовою установкою – 111 пунктів.