8 января 2020 в 16:53

На правах рекламы,  АвтоПортал

1036 просмотров

Колаборація в дії: glo™ оголосив про початок глобального партнерства з гоночною командою McLaren Racing та організував подорож українських блогерів на Формулу-1.

Відомі українські блогери Тетяна Пренткович та Іван Кришталь приєдналися до glo™ – бренду компанії «Бритіш Американ Тобакко» (BAT) – і гоночної команди McLaren Racing на фінальному заїзді Формули-1 сезону 2019 року в місті Абу-Дабі.

Лідери громадської думки побували в столиці ОАЕ та були присутніми на фінальному етапі змагань Формули-1, які проводились на гоночній трасі Яс-Марина. Блогери ділились свіжими емоціями та враженнями від атмосфери швидкості та драйву з усією Україною за допомогою соціальних мереж.

«Формула-1 – це грандіозна подія…У нас були кращі місця, можливість погуляти піт-стопом та побачити закулісся на власні очі!», – написала Тетяна Пренткович у своєму Instagram.

Все це стало можливим завдяки глобальному партнерству glo™ з командою Формули-1 McLaren Racing.

Натхненна співпрацею, компанія ВАТ створила лімітовану колекцію інноваційних пристроїв для нагрівання тютюну glo™ nano McLaren Exclusive Edition. Цей унікальний пристрій, виконаний в кольорах команди McLaren Racing – чорному та помаранчевому, – поєднав у собі прогресивний дизайн з плавними гоночними лініями та справжню потужність.

Водночас gloтм nano максимально простий у використанні: один пристрій – одна кнопка. Це не лише зручно, але й відповідає вимогам сучасного темпу життя. glo™ nano McLaren Exclusive edition комфортно тримати в руці, оскільки він вирізняється легкістю та тонкістю. Прагнення до зменшення ваги і прискорення роботи об’єднують пристрій glo™ з найбільш інноваційними гоночними болідами.

«Стільки емоцій, стільки вражень! Побачився наживо з найвідомішим гонщиком, тусили на яхті, побували на концерті Лани Дель Рей і найголовніше: побачив, як все це відбувається зсередини!.. Чесно сказати, ніколи навіть не думав, що Формула-1 - це настільки круто. Спасибі @glo_ukraine за такий experience!», – поділився своїми враженнями Іван Кришталь.  

До речі, Тетяна Пренткович та Іван Кришталь вже розіграли нові пристрої  glo™ з лімітованої колекції на своїх сторінках. Проте стати ближче до легендарного змагання всі бажаючі зможуть не тільки за допомогою соціальних мереж.  

Відчути неймовірну енергетику світу супершвидкісних перегонів можна буде завдяки демонстраційному боліду команди McLaren Racing, що буде виставлятися у київському торгівельному центрі Рівер Мол (River Mall) у період з 20-го по 30-те грудня 2019 року. Справжні шанувальники Формули-1 та команди McLaren зможуть роздивитись і сфотографуватись з точною копією гоночного боліду в його реальному розмірі. 

Крім цього, у відвідувачів торгівельного центру з’явиться унікальна можливість взяти участь у різних заходах, організованих брендом gloтм. Дорослі споживачі нікотинової продукції зможуть протестувати пристрій з лімітованої колекції glo™ nano McLaren Exclusive Edition. Та замовити його у фірмових магазинах gloтм Studio, спеціальних місцях продажу або на сайті https://myglo.com.ua/

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Примітка для редакції:

Компанія «Бритіш Американ Тобакко» (BAT) є однією з провідних компаній світу, що займається продажем товарів широкого вжитку багатьох категорій, яка забезпечує тютюновими і нікотиновмісними продуктами мільйони споживачів у всьому світі. У ВАТ працює більш ніж 55,000 людей. Компанія є лідером на ринку у більш ніж 50 країнах і лідером серед фабрик у 48 країнах. Її стратегічний портфель складається зі світових брендів сигарет та лінійки продуктів із потенційно зниженим ризиком, що постійно розширюється. Вони включають аерозолі, пристрої для нагрівання тютюну марки gloтм, сучасні нікотиновмісні вироби, у тому числі нікотинові подушечки без тютюну.

glo™

gloтм – інноваційна технологія нагрівання тютюну, що забезпечує на 90-95% менше токсинів, ніж при курінні звичайної сигарети*. В пристроях glo™ тютюн не горить, а нагрівається, відповідно, відсутні горіння і попіл**, і при використанні залишається менше запаху*** на руках та одязі, в той же час зберігається справжній смак тютюну.   

«Макларен Рейсінг» (McLaren Racing)

Новозеландський гонщик Брюс Макларен створив гоночну команду Макларен (McLaren) у 1963 році. Починаючи з 1966 року, коли вона взяла участь у своїй першій гонці Формули-1, команда Макларен (McLaren) перемогла у 20 чемпіонатах світу і здобула більш ніж 180 гран-прі. Вона також здобула перемогу у «24 години Ле-Мана» і «Індіанополіс 500» – двох найбільших гонках у світі.

З перших днів команда Макларен (McLaren) є одним з найуспішніших спортивних учасників міжнародних перегонів Формули-1, вона стала всесвітньо відомим виробником автомобілів і завоювала визнання як один із найбільш відомих брендів високих технологій у світі.

Команда Макларен (McLaren) бере участь у Формулі-1 Міжнародної Автомобільної Федерації Світового чемпіонату 2019 року з Карлосом Сайнсом і Ландо Норрісом. Вони будуть управляти McLaren MCL34.

* Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R3F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo, порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони Здоров’я до зменшення. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** Тютюн не згорає, а нагрівається. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.