25 июля 2019 в 17:36

На правах рекламы,  АвтоПортал

830 просмотров

У ресторанах A la minute та Pasta Mia мережі АЗК ОККО відбулось оновлення меню.

Куштувати смачні страви в A la minute стало вигідніше із новими комбо-пропозиціями – перші та основні страви зібрані у смачні сети.

Серед нових страв A la minute – суп з мітболами та пармезаном, морквяний крем-суп з лососем, дикий рис з гливами та печені у яблучному сидрі курячі ковбаски. Ресторан зберіг свої традиції у приготуванні м’ясних страв, водночас значно розширив асортимент своїх пропозицій. До речі, в 4-х ресторанах мережі тепер можна спробувати і преміальний стейк Рібай. В A la minute у форматі Grill, що на АЗК на трасі Львів-Краковець (біля села Рясне-Руське) окрім іншого пропонують ребра-гриль – культову страву справжніх м’ясоїдів.

Pasta Mia пропонує сьогодні своїм гостям 6 нових смаків піци. Серед них традиційна Капрічіоза або гостра Діабола з чілі. З’явились в новому меню і 4 нових види пасти, які припадуть до смаку поціновувачам справжньої італійської кухні, новинки серед перших та основних страв, салатів.

Нагадаємо, що в мережі ОККО працює 35 ресторанів. Перший ресторан під брендом A la minute, який дав початок новому напрямку в діяльності мережі - ресторанному бізнесу – відкрився у 2007 році на АЗК у місті Сколе (Львівська область).

У 2015 році компанія відкрила свій перший ресторан паназійської кухні Meiwei у м. Київ. Декілька років потому компанія вийшла за межи АЗК, відкривши свій перший Meiwei міського формату. Сьогодні в столиці працює 2 таких ресторани – на бул. Русанівській, 1А та вул. Великій Васильківській, 23 - та 1 фудкорт у ТРЦ Гулівер.