23 июля 2019 в 17:49

На правах рекламы,  АвтоПортал

799 просмотров

Мережа ОККО поповнилася одразу трьома сучасними автозаправними комплексами.

Вони почергово відкрилися у Кривому Розі й Павлограді (Дніпропетровська область) та у Бердянську (Запорізька область). Тож станом на липень поточного року у мережі ОККО працює вже 406 АЗК.

В Кривому Розі компанія присутня ще з 2006 року, відтепер у місті й на під'їздах до нього працює вже 7 АЗК під брендом ОККО. Натомість у курортному Бердянську й шахтарському Павлограді комплекси мережі з'явилися вперше. Наразі мешканці та гості міст отримали змогу заправлятися якісним імпортним пальним від ОККО, в тому числі брендовими марками Pulls 95 і Pulls Diesel; використовувати усі переваги програми лояльності Fishka, смачно та корисно поїсти в дорозі.

Завітати на нові АЗК ОККО можна за такими адресами:

  • м. Павлоград, вул. Дніпровська, 156;
  • м. Кривий Рiг, вул. Волгоградська, 15;
  • м. Бердянськ, вул. Мелітопольське шосе, 96 А.
Мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз») входить до складу OKKO Group та є однією з найбільших автозаправних мереж в Україні, що налічує близько 400 автозаправних комплексів. У структурі компанії діє також найбільша мережа закладів харчування в дорозі, в тому числі 35 ресторанів, які працюють під брендами A la minute, Pasta Mia та Meiwei. Підрозділи компанії займаються реалізацією товарів через магазини на АЗК, продажем нафтопродуктів великим та малим гуртом, надають послуги з експертизи якості пального, зберігання і транспортування нафтопродуктів. У мережі «ОККО» діє 10 нафтобаз і 19 стаціонарних та мобільних лабораторій контролю якості нафтопродуктів.