19 июля 2019 в 17:38

АвтоПортал

880 просмотров

13 липня 2019 року Автоцентр на Столичному влаштував грандіозне свято з тест-драйвами з дня нагоди святкування 120-ї річниці Opel.

Число 120 стало насправді щасливим для клієнтів та гостей, адже серед тих хто пройшов тест-драйв 13 та 14-го липня в дилерській мережі Opel, було розіграно 120 брендових подарунків.

Автоцентр на Столичному, як лідер з продажу автомобілів Opel 2018, не міг не подвоїти свій успіх та провів не 120 тест-драйвів Opel, а 240!

Драйвову атмосферу створював святково прикрашений салон, фуршет з німецькими закусками та музичний супровід діджея. Все дійсно було сплановано від A-Z, тому ведучим свята став відомий шоу-мен-- Леонід Сенкевич! Завданням ведучого було дізнатися наскільки ж клієнти знають історію бренду Опель та підігріти атмосферу призами саме від Автоцентру на Столичному (брендові парасольки, чашки та футболки поло).

Найцікавіше, про що дізналися гості, з історії бренду Opel - одного з найбільших європейських виробників автомобілів:

  • 1862 рік був ознаменований створенням компанії «Opel» Адамом Опелем. Спочатку підприємство займалося випуском швейних машин. Минуло майже 25 років, перш ніж компанія почала свій продуктивний розвиток. В цей час відбулося масове виробництво велосипедів, які стали відомі у всій Європі, зокрема в Німеччині. А ось випуск першого автомобіля стався вже в 1899 році.  
  • Спадкоємцями компанії, за сумісництвом і керівниками, стали сини Адама - Карл і Вільгельм. Світовий успіх і визнання, брати отримали ще завдяки тому, що їх підприємство було першим, де був встановлений стандартний робочий тиждень і мінімальна заробітна плата. Ще в 1889 році вони змогли придбати невелике підприємство «Lutzman», де в подальшому зібрали і випустили свій перший автомобіль «Lutzman Opel». З цієї події починається історія світового бренду «Opel»
  • У 1928 році було підписано офіційну угоду - фірма Adam Opel AG стала філією General Motors. Тепер виробнича програма підприємства була спрямована на випуск максимально можливого числа моделей з мінімальної кількості уніфікованих вузлів і кузовів. Кузови всіх машин стали просторіше, крила придбали закруглені обриси, а всередині знайшлося місце для запасного колеса. У 1934 році автомобілі німецького філії, як і всі інші творіння General Motors, перейшли на незалежну передню підвіску. На наступний рік Opel першим з німецьких автовиробників випустив за рік більше ста тисяч машин

Леонід Сенкевич також представив гостям автомобільний ряд Opel

 

В Автоцентрі на Столичному доступні чотири актуальних моделі - місткий седан OPEL Astra, комфортабельний седан OPEL INSIGNIA, міський кросовер OPEL CROSSLAND X і повнорозмірний SUV OPEL GRANDLAND X.

Влітку 2019 року до чотирьох легкових моделей приєднаються автомобілі комерційного спрямування марки. Лінійка буде складатися з пасажирського мінівена COMBO VP, вантажного фургона COMBO VU, також у всіх дилерських центрах будуть представлені абсолютно новий 9-місний мінівен ZAFIRA LIFE і фургон VIVARO. Остання пара автомобілів створена на загальній платформі EMP2 виробництва Групи PSA, яка вже добре зарекомендувала себе моделями PEUGEOT Traveller, CITROEN Spacetourer і Toyota ProAce.