20 апреля 2023 в 15:01

9789 просмотров

Ще однією яскравою новинкою Шанхайського автосалону став електричний кросовер Mercedes-Maybach EQS 680. Ця версія є найрозкішнішою та найдорожчою у сімействі моделі.

Візуально відрізнити новинку від стандартного варіанта кросовера можна за двоколірним забарвленням кузова та емблемою Maybach на задній стійці. Ще електрокар отримав заглушку з іншим оформленням на передній панелі, що імітує решітку радіатора, велика кількість хрому в оздобленні і вставки в нижніх повітрозабірниках з візерунком з крихітних логотипів Maybach.

Загальний дизайн салону не помінявся. В обробці використані преміальна шкіра Nappa та дерев'яний шпон. Також є фонове підсвічування з 64 відтінками з індивідуальними настройками. Mercedes відмовився у EQS 680 від опціонального третього ряду крісел та додав фіксовану перегородку за задніми. Сидіння оснащені функціями обігріву, вентиляції та масажу.

Для пасажирів другого ряду пропонуються додаткові 11,6-дюймові екрани, які закріплені на спинках передніх сидінь та забезпечують доступ до мультимедійної системи MBUX, міні-холодильник для пляшок, підстаканники з підігрівом, чотири порти USB-C та два HDMI. Також заявлена аудіосистема Burmester із п’ятнадцятьма динаміками.

Maybach EQS отримав модифіковану пневматичну підвіску, яка забезпечить більш комфортну їзду та повнопривідне шасі. У рух його наводить два електромотори потужністю 649 к.с. і 950 Нм крутного моменту. Установка забезпечує розгін із місця до першої «сотні» за 4,1 секунди. Запас ходу 600 км забезпечує батарея на 107,8 кВтг.

Виробництво Mercedes-Maybach EQS 680 налагодять на американському заводі компанії у місті Таскалуза (штат Алабама). Продажі у США стартують до кінця 2023 року. У Європі новинка з'явиться на початку наступного року за ціною 200 000 доларів.

AC