29 апреля 2016 в 09:55

АвтоПортал

1826 просмотров

Запрошуємо Вас до світу VOLVO !

25 квітня 2016 року в одному з найкращих автомістечок України «ВіДіАвтоСіті Аеропорт» відчинив свої двері новий офіційний дилерський центр - «Volvo Car - Київ Аеропорт». 

«Volvo Car - Київ Аеропорт» - це перший в Україні концептуальний дилерський центр Volvo, побудований відповідно до стандартів Volvo Retail Experience (VRE).

Вся концепція Volvo Retail Experience грунтується на контрастах – відкрите та закрите, тепле та холодне. Фасади із матового скла вдень виглядають білими та цільними, а ввечері починають просвічуватися. Вражаюче зовнішнє оформлення в холодних тонах контрастує з теплими і гостинними інтер’єрами. Центром уваги салону є зона відпочинку клієнтів, яка оформлена у вигляді затишної вітальні сучасного шведського будинку, оздобленої скандинавськими меблями та натуральнимиматеріалами.

У шоурумі нового дилерського центру «Volvo Car - Київ Аеропорт», площею 690кв. м., представлено модельний ряд автомобілів Volvo. А зона сервісу, площа якої складає 600кв. м., здатна одночасно прийняти на обслуговування 4 автомобілі, що надає можливість скоротити час очікування автомобіля.

Вишукані та надійні автомобілі, найкращі тест-драйви на швидкісному Бориспільському шосе, унікальна послуга «ВіДі Аеропорт Сервіс», власна програма лояльності в партнерстві з WOG, Ощадбанком  та MasterCard. Окрім того, «Volvo Car - Київ Аеропорт» стане першим дилерським центом в Україні, які започаткує новий підхід до обслуговування клієнтів Volvo Personal Service. Відповідно Volvo Personal Service кожен клієнт Volvo матиме особистого механіка для покращення сервісу та прискорення роботи. Все це та набагато більше чекає на Вас у «Volvo Car - Київ Аеропорт».

Офіційний дилер Volvo - «Volvo Car - Київ Аеропорт» входить до складу найбільшого автомобільного холдингу України – «ВіДі Груп». Наш 20-ти річний досвід успішної роботи на вітчизняному автомобільному ринку гарантує, що купуючи автомобіль в «Volvo Car - Київ Аеропорт» Ви завжди можете бути впевнені, що цей автомобіль стане запорукою Вашої безпеки, стилю та комфорту.

Запрошуємо Вас до світу VOLVO!

«Volvo Car - Київ Аеропорт» - Ваш дилер Volvo на Бориспільському шосе!

Тел. (044) 591 75 75

www.airport.volvocarsdealer.com