17 марта 2016 в 16:48

АвтоПортал

1328 просмотров

З 11 по 13 березня Motul представив свою легендарну лінійку мастильних матеріалів Powersport® на виставці «Мотобайк» в Києві (Україна)

Міжнародна виставка мототехніки проводилась в павільйоні Міжнародного виставкового центру (МВЦ) – найбільшому виставковому комплексі України найвищого європейського рівня.

На площі в 78 квадратних метрів МВЦ Motul продемонстрував «геніальну перевагу» своєї лінійки мастильних матеріалів для спорту і активного відпочинку - Powersport®. Широка гама олив лінійки Powersport® – це безліч можливостей застосування і емоцій. Не дарма рекламний лозунг гами MotulPowersport® – «Один Powersport® – одна пристрасть».

Мастильні матеріали Motul для міста, для спорту, для розваги, для обслуговування, від мотоциклу до гідроциклу, від скутера до квадроциклу ATV, Side-by-Side, снігоходу чи карту, продукція лінійки Powersport® наповнює життя емоціями і робить мрії реальністю.

Чи приймаєте Ви участь в перегонах, пересуваєтесь містом, чи підкорюєте вершини гір – будь-яке Ваше хобі заслуговує особливого відношення. Для того, щоб досягнути самих високих характеристик і найвищого рівня безпеки руху, кожний двигун вимагає спеціального догляду і піклування. Експерти в області мастильних матеріалів, спеціалісти компанії Motul, розробили широку гаму продуктів для різноманітних видів застосування в техніці активного відпочинку.

Саме дана лінійка, лінійка Powersport®, і була представлена на міжнародній виставці «Мотобайк» в Києві.

Найкращі спеціалісти компанії Motul і представники дистриб’ютора (компанія «Владислав») в Україні консультували всіх присутніх на стенді, давали рекомендації по підбору оливи. Пристрасть і інновації – це основа французького бренду, який більше 160 років на ринку є еталоном якості.

Саме якості Motul довіряють професійні спортсмени найдорожче, що в них є – їхню техніку. Наприклад, на стенді Motul всі бажаючі змогли поспілкуватись з Семеном Нерушем, самим юним Чемпіоном України. Семен з 3 років за кермом мотоциклу і в свої 13 років вже досягнув наступних вершин: 2011р – Чемпіон України по мотокросу, Володар Кубку України, 2012р – Бронзовий призер Чемпіонату України з мотокросу, Володар Кубку України, 2013р–Чемпіон України з супермото, Володар Кубку України з мотокросу, 2014р–Чемпіон України з мотокросу МХ65, бронзовий призер МХ 85, Срібний призер МХ 85 з суперкросу, 2015г – Чемпіон України з мотокросу МХ85. Самий юний Кандидат в майстри спорту.

Разом з Семеном приїхав його перший «вірний кінь» - KTM SX 65. Юний Чемпіон – справжній шанувальник якості Motul, тому він не тільки роздавав автографи на стенді, але із радістю поділився історіями своїх звершень, досягнутих на оливі Motul.

«Motul задоволений результатами виставки в Києві. Унікальний стенд, мототехніка, найкращі спеціалісти компанії і легендарний продукт – це ті складові стихії успіху компанії, якими ми з радістю поділились на виставці», - коментує media & PR manager, Аліна Кудінова.