27 октября 2022 в 10:27

8245 просмотров

Як повідомляє AUTO-Consulting, ринок внутрішніх перепродажів вживаних автомобілів вже повернувся на довоєнний рівень. Але, якщо порівнювати показники вересня поточного року із минулим, - ринок ще недораховується 15% угод.

Головний позитивний тренд початку осені – повернення довоєнних обсягів на внутрішньому ринку легкових автомобілів. Якщо на початку року кількість угод на внутрішньому авторинку складала 67 тис. у січні та 61,8 тис. у лютому, то у серпні кількість проданих вживаних автомобілів склала 64,3 тис. шт., у вересні – вже 68,4 тис. Тобто більше, ніж на початку поточного року!

Хоча вживаний ринок ще не дотягує до минулорічних обсягів: у вересні -15%, у серпні - -6%. Загалом, за 9 місяців 2022 року в Україні зафіксовано 445,6 тис. угод на ринку перепродажів, що на 28% менше минулорічних показників.

При цьому, імпорт вживаних авто в Україні за підсумками 9 місяців поточного року зменшився лише на 5,6% у порівнянні з минулим роком. В першу чергу за рахунок пільгового розмитнених автомобілів у першій половині року. І вже ці автівки вже почали активно впливати на внутрішні перепродажі, займаючи ледве не 15% ринку.

Autoconsulting