31 августа 2023 в 10:12

АвтоПортал

2945 просмотров

Bardahl – це визнаний бренд в галузі автомобільних хімічних продуктів, мастильних матеріалів та оливи, який здобув значну популярність на ринках багатьох країн світу. Історія створення компанії Bardahl бере початок з 1939 року, коли Оле Бардал (Ole Bardahl) заснував свою першу майстерню у Сіетлі, штат Вашингтон, США, де розпочав виробництво автомобільних добавок.

Протягом десятиліть існування Bardahl зарекомендувала себе як лідер завдяки високоякісним продуктам та інноваційним формулам. Компанія постійно працює над поліпшенням своїх виробів і впроваджує передові технології, щоб задовольнити потреби автовласників у всьому світі. Хоча на ринку України Bardahl з'явився кілька років тому, його українське відділення активно розвивається в усіх регіонах та розширює дилерську мережу.

Звертаючи увагу на особливості продукції Bardahl, можна відзначити використання унікальних сполук. Наприклад, формула Polar Plus ґрунтується на спеціальних поларних сполуках, що взаємодіють з металевими поверхнями двигуна, створюючи надійний захисний шар. Це сприяє ефективному змащенню, захисту від зносу, зменшенню тертя та покращенню показників пального споживання.

Ще однією інноваційною розробкою є формула Fullerene, яка ґрунтується на використанні молекул фулеренів – особливих вуглецевих структур, що мають високу стабільність та сферичну форму. Фулерени взаємодіють з поверхнею металевих деталей, утворюючи захисний бар'єр проти зносу та забруднень. Ця формула сприяє покращенню продуктивності та тривалості роботи двигуна.

Розробка формули SUMOLUB – ще одне значуще досягнення Bardahl. Ця формула об'єднує передові технології та інноваційні компоненти для підвищення продуктивності двигуна. SUMOLUB забезпечує надзвичайно стабільне змащення, має високу стійкість до окислення та підтримує двигун у чистоті, сприяючи підвищенню продуктивності та довговічності.

Виняткова методика зробила Bardahl відомим на ринку автомобільних хімічних засобів, але в даному випадку важливо звертатися лише до офіційних представників компанії. Тільки це гарантує отримання сертифікованих виробів, що відповідають високим стандартам якості та забезпечують найкращі результати.

Bardahl має чудову репутацію в галузі автомобільної хімії завдяки інноваціям та якості своїх продуктів. Формули Polar Plus, Fullerene та SUMOLUB пропонують передові рішення для змащення та захисту двигуна, сприяючи збереженню продуктивності автотранспорту. Звертаючись до офіційних представників Bardahl, зокрема компанії "ТВК" в Україні, ви можете бути впевнені, що отримаєте якісну та сертифіковану продукцію, яка відповідає найвищим стандартам.

Придбати продукцію Bardahl можна на сайті офіційного представника Bardahl-ua, а також в інтернет-магазинах auto-comfort.com.ua і oil2go.com.ua