10 августа 2023 в 14:15

АвтоПортал

825 просмотров

Під час блекауту українці показали і довели всім, що вони незламні. Зрештою, як у і ті часи, коли черги на АЗК сягали кількох кілометрів, а заправити можна було обмежену кількість літрів. Але життя триває, і наші люди продовжують знаходити нові шляхи для виживання.

І хоча нас вже лякають, що майбутня зима буде не легшою за попередню, продажі електричного транспорту цього літа зростали і продовжують зростати. Мова йде про електромобілі та альтернативний електротранспорт. А саме – про електричні велосипеди, скутери тощо.

Насправді причина популярності електровелосипедів дуже проста. Вони коштують недорого, але допомагають вирішити силу силенну проблем із пересування містом чи між селами. Всього за тисячу доларів сьогодні можна купити електричний велосипед, який зможе долати відстань у 30-50 кілометрів і при цьому споживати зовсім небагато електроенергії. 

Для прикладу візьмемо найпопулярніші електровелосипеди Maxxter R3 і Maxxter Ranger. Для повної зарядки їм треба 6-8 годин, тож у кого є двотарифний лічильник, логічно заряджати вночі (це дозволить на 50% зменшити витрати на зарядку). Але підрахуємо за загальним денним тарифом для населення, який наразі становить 2.64 грн за 1 Квт:

·         Повна зарядка Maxxter R3 (вартість – 27 999 грн) коштуватиме менше 66 копійок. За ці гроші можна проїхати 20-35 км шляху!

·         Повна зарядка Maxxter Ranger (вартість – 35 999 грн) коштуватиме менше 80 копійок. За ці гроші можна проїхати 45 км шляху!

Якщо підрахувати вартість 1 км пробігу, то доведеться діставати не лише калькулятор, а й дріб’язок з кишень, враховуючи 1-2 копійки, які вже вийшли з обігу.

Електровелосипеди Maxxter

Електричні велосипеди Maxxter, що є переважно універсальними, являють собою новий погляд на зелений транспорт. Ось декілька плюсів, які роблять їх привабливою альтернативою електромобілям:

1.       Екологічність та низька енергоспоживання: Обидва варіанти електричного транспорту є більш екологічними, ніж традиційні автомобілі з двигунами на внутрішньому згоранні. Проте, електричні велосипеди Maxxter мають вищу ефективність енергоспоживання, тому вони споживають менше електроенергії на кілометр пробігу порівняно з електромобілями.

2.       Маневреність та легкість в управлінні: Електричні велосипеди від Maxxter є набагато меншими та зручнішими для маневрування в міському середовищі. Вони легко просочуються через трафік, забезпечуючи користувачам можливість швидко долати вулиці та використовувати велосипедні доріжки.

3.       Збереження простору та парковки: Електричні велосипеди не потребують великих парковочних майданчиків, як електромобілі. Їх можна легко зберігати вдома, на роботі або навіть у приміщеннях для зберігання велосипедів, які доступні в багатьох місцях.

4.       Сприяння здоров'ю: Використання електричного велосипеда сприяє фізичному здоров'ю та активному способу життя. Пересування на велосипеді розвиває м'язи, зміцнює серце та поліпшує загальний стан організму.

5.       Економічна альтернатива: Електричні велосипеди зазвичай менше коштують за сумою ридбання та утримання, ніж електромобілі. Їх вартість значно нижча, і вони не потребують платити за паливо або страхування.

І хоча вважається, що велосипеди, як такі, потребують багато часу на поїздки, у випадку в електричними це не так. Адже їх максимальна швидкість може варіюватися від 25 до 35 км/год, що дозволяє дістатися до місць призначення швидше, ніж на звичайному велосипеді.

Електричні велосипеди Maxxter можуть стати ефективною альтернативою електромобілям, особливо в міському середовищі. Вони екологічні, зручні, зберігають простір, підтримують фізичне здоров'я та є економічно вигідним варіантом для тих, хто шукає екологічний та маневрений транспортний засіб для своїх повсякденних поїздок.

Купити електровелосипеди Maxxter можна фактично у будь-яких інтернет-магазинах та у мережах магазинах електроніки. Ознайомитися з цінами та підібрати модель допоможе Hotline.ua.