9 мая 2023 в 13:08

АвтоПортал

314 просмотров

Iron Master – це оновлений автосервіс з 20-річною історією, і знаково, що саме за цих непростих часів він зазнав тотального ребредингу та інвестицій з боку власників, які усучаснили його новітнім обладнанням, але зберегли кваліфікований штат досвідчених майстрів

Автосервіс Iron Master (в минулому Iron Service) – це СТО у Києві, яка пропонує весь спектр послуг: від діагностики до складного кузовного ремонту. Однією з головних переваг сервісу є прозорість роботи. Клієнти завжди знають, що робиться з їх автомобілем та скільки це коштує. Перед початком роботи, клієнту надається детальна консультація, де роз’яснюються всі аспекти ремонту. Узгодження з клієнтом - ще одна перевага сервісу. Клієнти завжди можуть висловити свої побажання, а співробітники СТО докладуть усіх зусиль, щоб задовольнити їх.

СТО повного циклу Iron Master забезпечує підбір деталей та комплектуючих, що є важливим аспектом у ремонті автомобілів. Досвідчені працівники сервісу знають, які деталі краще встановлювати на конкретну модель. І в даному випадку мова йде як про оригінальні запчастини, так і неоригінальні aftermarket деталі.

Окремо варто згадати про автомобілі із США. Зважаючи на вражаючу кількість так званих американських «битків», одним із окремих пунктів діяльності цього СТО є саме професійний підбір, швидка доставка і встановлення запчастин до авто із Штатів та відновлювальний ремонт битих авто «під ключ».

Послуги

·         Діагностика (двигуна, КПП, ходової, ABS, рульової рейки)

·         Обслуговування (регламентне ТО, заправка кондиціонера, заміна технічних рідин і розхідників)

·         Ремонт (двигуна, турбіни, ходової, роздатки, ABS, реставрація подушок безпеки)

·         Кузовний ремонт (рихтування, фарбування, ремонт рами)

·         Електрика (ремонт і діагностика електрообладнання, адаптація КПП, заміна блоку управління)

Автосервіс пропонує і доволі специфічні послуги, такі як:

·         Активація прихованих функцій VAG

·         Видалення каталізатора

·         Калібровка пневмопідвіски

До цікавинок також варто додати той факт, що за бажанням клієнта йому надається фото- чи відеозвіт з проведенням робіт – це своєрідне ноу-хау від Айрон Мастер, яке тим не менш, користується чималим попитом, особливо, серед нових клієнтів.


Як заощадити на ремонті авто і не пожаліти

 

СТО Iron Master – мультибрендовий автосервіс, але за марками і типами автомобіля закріплені окремі майстри, які знаються на конкретних моделях. Це дозволяє бути впевненим у якості виконаних робіт, заощадити на їх проведенні та зекономити час на їх виконання завдяки накопиченому досвіду спеціалістів. При цьому клієнти можуть бути впевнені, що ремонт і обслуговування авто будуть здійснені на рівні офіційного сервісу, але за значно нижчими цінами.

Про доступність ремонту і якість робіт свідчать численні позитивні відгуки клієнтів Айрон Мастер на різних платформах і високий середній бал (4,4 зірочки) у Google відгуки.

Висновок: в умовах сьогодення довіряти, але перевіряти на своєму досвіді може виявитись занадто дорого. Тому краще спиратися на досвід інших, довіряти професіоналам і СТО, які мають гарні відгуки на різних платформах – це гарантія доступного і якісного ремонту авто, принаймні, у Києві, де знаходиться СТО IRON MASTER автосервіс.