Дивіться в Кінодромі! rss

5 марта 2020 в 10:00 • На правах рекламы,  АвтоПортал 260 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Дивіться в автомобільному кінотеатрі Кінодром!

«Побачення у Вегасі» з  5 по 11 березня

Віроломний менеджер рекламного агентства вирушає в Лас-Вегас, щоб не дати суперниці укласти контракт з важливим клієнтом. Бізнес-поїздка обертається непередбачуваною любовною пригодою.

«Джентльмени» з  7 по 8 березня

Фільм розповідає про авторитетного наркоторговця з Англії, який вирішує вийти з нелегального бізнесу і продати своє підприємство мультимільярдерам з Оклахоми.

«Людина-невидимка» з  5 по 11 березня              

Після загадкової смерті успішного бізнесмена його дружина вивільняється від знущань та насильства. Але свобода виявиться ілюзорною - молоду вдову починає лякати невидима нещадна сутність. Дівчина підозрює, що "смерть" чоловіка була лише частиною його жахливого інноваційного проекту.

«Поклик пращурів» з  7 по 8 березня 

Їздовий собака бореться за виживання в дикій природі Аляски, за часів золотої лихоманки у 1890-роках. По однойменному роману Джека Лондона.

Кінодром

Автокінотеатр «Кінодром» - це справжня знахідка для автолюбителів. Спеціально для тих, хто не витерпить розставання зі свої «залізним конем» ні на хвилину, в Києві працює автомобільний кінотеатр, в якому можна дивитися кіно прямо за кермом. Розклад сеансів на сайті http://www.kinodrom.kiev.ua/

Адміністрація :  (044) 332 6000


Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: