Fiat TwinAir визнано кращим мотором року rss

25 января 2012 в 10:00 • АвтоПортал 1006 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

У рамках виставки Engine Expo, яка проходить в німецькому місті Штутгарт, відбулося підведення підсумків традиційного, ось вже 13-го за рахунком конкурсу "Кращий двигун року".

 У роботі жюрі конкурсу брали участь 76 журналістів і експертів з 36 країн світу, які і визначили переможців в 11-ти категоріях. Число "13" стало щасливим для італійських інженерів з моторобудівного підрозділу Fiat Powertrain. Вони відвезли в Турін відразу чотири нагороди, у тому числі і головний приз.

Переможцем став 875-кубовий двоциліндровий турбований 85-сильний двигун TwinAir, який встановлюється на Fiat 500. Він відрізняється компактними розмірами, економічністю, екологічністю і високою питомою потужністю.

Згідно слів Діна Славніча, редактора журналу Engine Technology International і спів-голова конкурсу, "Fiat створив один з кращих моторів в історії автомобільного двигунобудування. Хто міг припустити, що двоциліндровий мотор зможе виграти титул "Кращого двигуна року", коли ми в 1999 році заснували цей конкурс. Його тріумф підтверджує, що краще менше та краще : люди хочуть, щоб мотор мав малі викиди СО2, був економічним, потужним, і лише два циліндри здатні виконати усі ці завдання"!

Окрім головного призу двигун TwinAir отримав також нагороди в категоріях "Краща новинка", "Кращий мотор з об'ємом менше 1,0 л" і "Найбільш екологічний". Цікаво, що в останній категорії Fiat зміг отримати перемогу над електромобілями від Nissan і Mitsubishi.

Розділити успіх Fiat змогли і їхні колеги з Ferrari. Новий 570-сильний V8 з об'ємом 4,5 літри, який встановлюється на Ferrari 458 Italia, завоював перемогу в категоріях "Кращий заряджений мотор" і "Кращий мотор об'ємом понад 4,0 л".

 

 


Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: