Святкова пропозиція від HONDA: заміна оливи зі знижкою 40% та Картка допомоги в дорозі у подарунок rss

20 января 2012 в 13:46 • АвтоПортал 871 просмотр • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

В офіційній дилерській мережі Honda діє спеціальна пропозиція для власників автомобілів Honda, дія гарантії яких закінчилася: заміна моторної оливи зі знижкою 40%* плюс "Картка допомоги в дорозі" строком на 1 рік в якості подарунка. Умови акції розповсюджуються на всі моделі автомобілів Honda, що використовують оригінальну моторну оливу 0W20.

Лише з 19 січня по 19 березня 2012 року усі власники автомобілів Honda, офіційно придбаних в Україні, можуть скористатися святковою пропозицією та замінити моторну оливу на офіційній сервісній станції зі знижкою 40%*. Кожен учасник акції також отримає у подарунок "Картку допомоги у дорозі" строком на 1 рік. Вона включає широкий набір послуг, які можуть стати у нагоді у випадку непередбачуваних ситуацій: від доставки палива та заміни колеса до надання квитка додому при евакуації автомобіля.

Святкова пропозиція є одним із пунктів реалізації стратегічної задачі з підвищення рівня сервісу дилерської мережі Honda. Лише кваліфіковані спеціалісти за допомогою фірмового обладнання та оригінальних запасних частин здатні гарантувати необхідну кількість ремонтних робіт та забезпечити задоволення від керування, які є невід'ємною характеристикою автомобіля Honda незалежно від його віку та пробігу.

* знижка 40% розповсюджується лише на вартість оливи (96 грн/літр без ПДС). Вартість робіт та інших запчастин залишається незмінною.

** під "Подарунком" мається на увазі придбання "Картки допомоги у дорозі" за 1 грн (без врахування ПДВ)

 Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: