Голова ради директорів Ford представить перспективи розвитку особистих транспортних засобів rss

16 января 2012 в 14:36 • АвтоПортал 688 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Голова ради директорів Ford Motor Company Білл Форд першим із керівників автомобільної галузі виступить з програмною промовою на важливому з’їзді представників технологічної сфери — Всесвітньому конгресі мобільних технологій (Mobile World Congress).

Білл Форд висловиться про те, як технології та інновації можуть збільшити особисту свободу, включаючи свободу пересування, незважаючи на зростання кількості автомобілів

Присутність Ford Motor Company на Всесвітньому конгресі мобільних технологій 2012 підкреслює її роль лідера у сфері автомобільних технологій

ДИРБОРН, МІЧИГАН, 9 січня 2012 р. — 27 лютого у Барселоні, Іспанія, голова ради директорів Ford Motor Company Білл Форд виступить на Всесвітньому конгресі мобільних технологій 2012 з програмною промовою, яка окреслить бачення компанією перспектив розвитку інтелектуальних транспортних засобів та особистих засобів пересування.

Білл Форд стане першим керівником з автомобільної галузі, який виступить з програмною промовою на Всесвітньому конгресі мобільних технологій, що є одним з найзначніших заходів у світовій індустрії мобільних технологій.

Він висловиться про те, як технології та інновації можуть збільшити особисту свободу, включаючи свободу пересування, незважаючи на зростання кількості автомобілів та швидку урбанізацію.

Ford Motor Company активно розробляє як системи зв’язку між автомобілями, так і автомобільні системи за технологією хмари — усе це в рамках програми створення майбутньої системи автомобільних підключень.

На з’їзді Ford продемонструє свою концептуальну модель EVOS Concept — зразок новаторських технологій, що плавно з’єднує автомобіль та «особисту хмару» з даними водія. Аналізуючи поведінку водія в минулому, його шляхові звички, інформацію про погоду та навіть розклад водія, EVOS Concept застосовує індивідуальний підхід до керування автомобілем, допомагаючи заощадити паливо та час, підвисити рівень безпеки та зробити водіння приємнішим і цікавішим.

Ford також продемонструє Ford SYNC, складну систему міжавтомобільного зв’язку, розроблену компанією Microsoft. Ford SYNC, що вже дістала популярність у США, цього року дебютує в Європі.

Всесвітній конгрес мобільних технологій — це головний захід галузі мобільних комунікацій, місце зустрічі провідних новаторів і постачальників послуг галузі. У 2011 році у конгресі взяли участь понад 60 000 людей.

Програмна промова Білла Форда на Всесвітньому конгресі мобільних технологій 2012 є продовженням його виступу на конференції TED 2011 у Лонг-Біч, Каліфорнія. (http://www.ted.com/talks/bill_ford_a_future_beyond_traffic_gridlock.html)

Компанія Ford вперше безпосередньо звернулася до споживачів високотехнологічних товарів та представників ЗМІ в цій галузі на Міжнародній виставці CES (Виставка побутової електроніки) у Лас-Вегасі. З тих пір компанія незмінно бере участь у цьому заході, а також була помітно представлена на виставках CeBIT та IFA в Німеччині.

 

 


Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: