Смачна пропозиція від Renault Авто-Мотив! rss

8 августа 2011 в 16:52 • АвтоПортал 1352 просмотра • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Для кожного покупця автомобіля Renault повний набір для пікніка у подарунок!

З 01.08.11 по 31.08.11 в офіційному дилерському центрі Renault компанії «Авто-мотив» за адресою м. Київ, вул. М. Грінченка, 18 проводиться акція «На пікнік з Renault Авто-мотив»!

Згідно умов акції, кожний покупець автосалону, крім гарного настрою, з приводу придбання авто, отримає корисний подарунок від нашого салону до свого новенького авто – повний набір для пікніку!

Автомобілі Renault вважаються одними з кращих в Європі, та і у всьому світі. Renault це завжди якість, прекрасний дизайн, відмінні двигуни і доступні ціни, що робить його привабливою для потенційних покупців.

Компанія «Авто-мотив» надає комфортні умови для покупки автомобілів марки Renault (Рено). Ми гарантуємо задоволення від покупки і позитивні емоції від відвідин нашого автосалону.

На сьогоднішній день компанія «Авто-мотив» є одним з лідерів продажів серед дилерів  автомобілів марки Renault (Рено) в Україні.

Компанія «Авто-мотив» постійно працює у напрямі заохочувальних знижок, акцій і програм лояльності для наших клієнтів.

Незабаром! З 12 по 14 серпня 2011 року у нашому автосалоні відбудеться День відкритих дверей, з приводу презентації нової моделі Renault Sandero Stepway!

Ми завжди раді бачити Вас у нашому салоні за адресою М. Грінченка, 18

(поруч з м. Деміївська, м. Либидська та Центральним Автовокзалом).


Детальніше про умови поточної акції, а також інших акцій і пропозицій від компанії «Авто-мотив», Ви можете дізнатися за тел.: (044) 495 -88-18

або на сайті: www.auto-motive.com.ua


Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: