Тільки в березні діють ексклюзивні умови придбання Mitsubishi ASX! rss

9 марта 2011 в 17:00 • АвтоПортал 2088 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Компанія «Торговий дім - НІКО» повідомляє про ексклюзивні умови придбання компактного кросовера Mitsubishi ASX, які діють тільки в березні.

У офіційній дилерській мережі Mitsubishi Motors в Україні тільки до 31-го березня діють ексклюзивні умови придбання динамічного, функціонального і стильного компактного кросовера Mitsubishi ASX 2011-го року. Подробиці - в салонах дилерів. Кількість автомобілів обмежена.

Mitsubishi ASX
Енергетика спортивного агресивного автомобіля, підкріплена позашляховими якостями - Mitsubishi ASX нікого не залишить байдужим. У дизайні передньої частини автомобіля використовуються фірмова решітка радіатора Jet Fighter. Концепція такого дизайну запозичена у Mitsubishi Heavy Industries, яка випускає реактивний винищувач F-2. ASX зберігає "компактний клиновидний" дизайн прототипу CONCEPT-CX з його різко виступаючої вперед характерною бічною лінією.  Лінія даху спускається нижче до задньої частини автомобіля,  підсилює аеродинамічні властивості і виділяє динамічний профіль моделі.  Конструктивні інновації, застосовані в створенні решітки радіатора і бампера, направлені на поліпшення безпеки пішоходів при зіткненні, а також роблять передню частину помітнішою для водія, полегшуючи маневреність в місті.

Ергономіка салону також пропонує новий  якісний рівень: відмінна оглядовість на 360 градусів, м'яка оббивка по контуру центральної панелі, а також сріблясті  елементи по двом сторонам аудіо системи і уздовж дверних панелей. Компактний - не значить тісний і обмежений в просторі. Місткий салон ASX із зручними сидіннями забезпечує максимально комфортну посадку п'яти пасажирам, об'ємним (419 літрів) є і багажник автомобіля. У ASX основна інформація виводиться на багатофункціональний кольоровий дисплей, який знаходиться на приладовій панелі. У максимальній комплектації компактний кросовер оснащується панорамним дахом з світодіодним підсвічуванням.

На українському ринку на вибір пропонується ціла гамма бензинових двигунів - об'ємом 1.6 л (потужністю 117 к.с.), 1.8 л (140 к.с.) і 2.0 (150 к.с.). Передньопривідний автомобіль з двигуном 1.6 л комплектується механічною коробкою передач, а з двигуном 1.8 л  - безступінчатим варіатором з режимом Sports mode. Потужний дволітровий повнопривідний ASX  пропонується як з механікою, так і з варіатором.

Безпека
Компактний кросовер Mitsubishi ASX одержав максимальні 5 зірок в рейтингу безпеки Euro NCAP за результатами тестів 2011-го року. Зокрема, автомобіль одержав одну з найвищих оцінок в класі за захист пасажирів при фронтальному ударі. Максимальні результати стали можливі завдяки набору активних і пасивних пристроїв безпеки автомобіля Mitsubishi ASX, серед яких:

  • система курсової стійкості (MASC)
  • активна противобуксовочна система (MATC)
  • антиблокувальна система гальм (ABS)
  • електронний розподіл гальмівних зусиль (EBD)
  • система допомоги при екстреному гальмуванні (Brake Assist)
  • регенеративна система гальмування
  • до 7 подушок безпеки (включаючи захист колін водія)  
  • фірмова конструкція безпечного кузова Mitsubishi - RISE
  • система допомоги при старті на схилі (Hill Start Assist system)

Детальнішу інформацію про ексклюзивні умови придбання Mitsubishi ASX в березні - можна дізнатись завітавши у салон за адресою: м. Тернопіль, вул. Об'їзна, 23.

www.mitsubishi-terko.com.ua

Інформаційна довідка:
Компанія «Торговий дім - НІКО» - офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні. Входить до складу Групи компаній "НІКО", основними напрямами діяльності якої є: автомобільний бізнес (імпорт, дистрибуція, роздрібний продаж і сервісне обслуговування), операції фінансового сектора (страхування, лізинг, фінансування і кредитування, інвестиції і управління активами), будівництво; транспортні, митно-брокерські послуги і корпоративна соціальна відповідальність. Бренд "НІКО" визнаний найдорожчим автомобільним брендом України згідно рейтингу журналу "ГVардия" (ІД "Галицькі контракти"). Докладніше про Групу компаній "НІКО" - www.niko.ua


Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: