KIA Sportage та KIA Optima - визначний дизайн! rss

24 декабря 2010 в 13:22 • АвтоПортал 4057 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Останні новинки модельного ряду KIA отримали визнання за високий рівень дизайну, оздоблення, інноваційність, екологічність, ергономічність та безпеку;

Одразу дві моделі KІА, новий кросовер KIA Sportage та KIA Optima отримали одну з найпрестижніших світових нагород в галузі дизайну, iF product design awards 2011. Окрім високого рівня дизайну, лауреати премії були відзначені і за інші якості: якість оздоблення, інноваційність, екологічність, ергономічність та безпеку. Одним з головних критеріїв оцінки номінантів цього року став імідж бренду учасників.

«Ці нагороди для абсолютно нового Sportage та KIA Optima є яскравим свідченням того, що KIA зробила велетенські кроки у створенні справжньої революції стилю в модельній лінійці. Керівництво нашої компанії зосереджено на дизайні з середини 2000-х і тепер це приносить чималі дивіденди. В комбінації з постійним зростанням якості наших автомобілів, покращенню репутації бренду KIA багато в чому сприяє приголомшливий дизайн, який створюють дизайнерські центри всього світу на чолі з головним дизайнером KIA Пітером Шрайєром», - зазначає Тай Хюн О, старший віце-президент та головний операційний директор Корпорації KІА Motors.

З моменту свого започаткування в 1953 році, щорічна нагорода «iF product design» стала однією з найважливіших нагород за довершеність дизайну. Нагорода бере свої витоки від шоу "Die gute Industrieform" (Гарний промисловий дизайн), організованому ганноверською виставкою і є одним з найбільших світових змагань з дизайну. Організатори нагороди iF product design 2011 отримали більше двох з половиною тисяч заявок від 43 країн для 16 категорій товарів. KIA Sportage та KІА Optima перемогли в категорії "Дизайн транспортного засобу."

Офіційна церемонія презентація нагород iF product design відбудеться 1-го березня 2011, в перший день виставки CeBIT (найбільша в світі міжнародна виставка, присвячена інформаційним та телекомунікаційним технологіям). Цього ж дня у Виставковому центрі Ганновера відкриється спеціальна виставка всіх товарів, які отримали нагороди. Ця виставка триватиме до квітня 2011, очікується, що її відвідають кілька сотень тисяч чоловік.

Новий Sportage стає у витоків захоплюючого дизайну компактних SUV. Він втілює в собі нещодавно візуальну динаміку завдяки ключовим якостям позашляховика - збільшеному кліренсу, впевненій водійській позиції, покращеному відчуттю безпеки та інтеграції їх в динамічний, міський дизайн привабливого автомобіля. Своїм атлетичним та дужим дизайном Sportage прекрасно виправдовує своє ім'я.

«Ми створили автомобіль з пропорціями між листом металу та склом, подібними до спорт кару», - пояснює Пітер Шрайєр, Головний дизайнер KIA. Відчуття безпеки та захищеності розробок підтверджене документально:новий Sportage отримав найвищу можливу оцінку в "5 зірок" в краш-тестах від Euro NCAP, який проходять усі нові моделі КІА починаючи з 2007 року.

Динамічна та стильна КІА Optima, яка відсвяткувала свій європейський дебют на Паризькому автосалоні 2010, вже стала бестселером в кількох країнах. На внутрішньому ринку Кореї автомобіль зайняв найвищу позицію в класі D, і став першим автомобілем КІА, який досяг цього. KІА Optima - це абсолютно новий автомобіль і він втілює в собі те, що Пітер Шрайєр називає «зухвалою, атлетичною та візуально спортивною енергією».

Це не перша визначна нагорода KIA в галузі дизайну. Минулого року KIA Venga був нагороджений одразу двома видатними дизайнерськими преміями: «iF design prize» та «red dot award», лауреатом якої є також і KІА.

Ціни на всі комплектації автомобілів KIA можна дізнатися в салоні компанії "Автоплаза" за адресою:
вул. Гайдара, 1л,
(0372) 58-65-65,
sales.kia@avtoplaza.ua
та на сайті www.kia-motors.cv.uaПонравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: