Спеціальні ціни на бестселер Honda Accord rss

24 декабря 2010 в 12:20 • АвтоПортал 2038 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

Компанія «Хонда Україна» з 8 листопада оголошує спеціальні ціни в мережі офіційних дилерів Honda на одну з найпопулярніших моделей D-класу в Україні - Honda Accord.

В офіційному салоні Honda компанії "Автоплаза" відтепер можна придбати Honda Accord за спеціальною ціною. Спеціальна вартість базової версії седана Accord з 2-літровим двигуном складає 233 000 грн, універсала - 238 480 грн, спеціальні ціни на модель з 2,4-літровим двигуном стартують від 266 120 у версії Type-S з механічною коробкою передач в Accord седан і 283 770 грн Accord Tourer з автоматом. Максимальна комплектація седана - Advanced - за спеціальним прайсом варта 321 380 грн, а топова версія Accord Tourer - 329 060 грн.

«Honda Accord давно полюбився українським споживачам. Так, поява поточного покоління Honda Accord в 2008 році в Україні, українські споживачі відзначили одразу своїми голосами на користь покупки цієї моделі, що вилилося кращими показниками продажу за всю історію бренду і титулом «Автомобіль року D-класу» за підсумками споживчого голосування в 2008 - 2009 рр.. А в 2009 році на частку Honda Accord припала чверть усіх українських продажів в D-класі, - говорить Олександр Подолянко, керівник відділу маркетингу і планування продукції компанії «Хонда Україна». - Ми в Honda високо цінуємо довіру своїх клієнтів і завжди прагнемо відповідати взаємністю на любов споживачів, тому й пропонуємо споживачеві спеціальні ціни саме на бестселер нашого модельного ряду».

Любов українських споживачів до Honda Accord небезпідставна, ця модель одна з найяскравіших і інноваційних в модельному ряду Honda в Україні. Так, автомобіль має традиційний для Honda найвищий рейтинг безпеки - «5 зірок» EuroNCAP - завдяки комплексу високотехнологічних допоміжних пристроїв безпеки, а також спеціальної конструкції кузова, виконаної за допомогою системи розробки кузовів Honda з підвищеною безпекою ACE, яка забезпечує захист пасажирів у різних аварійних умовах. Крім стандартного інноваційного обладнання топові комплектації Accord оснащуються унікальною революційною розробкою Honda - системою запобігання та зменшення наслідків зіткнень - CMBS (Collision Mitigating Brake System). У тісній співпраці з активним круїз-контролем (АСС) і електронними системами безпеки вона здатна не тільки зменшити наслідки допущених помилок, але й запобігти аварії, що важливо в умовах стресового трафіку на українських дорогах.

Ціни на всі комплектації автомобілів можна дізнатися в салоні Honda компанії "Автоплаза" за адресою:
м. Чернівці,
вул. Хотинська, 33а,
(0372) 55-66-99,
sales.honda@avtoplaza.ua
та на сайті www.hondamotor.cv.ua

 


Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: