«ВіДі Груп» очолила рейтинг найефективніших автомобільних дилерів rss

2 декабря 2010 в 17:43 • АвтоПортал 1760 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

30 листопада 2010 року видавництво «Економіка» нагородило найбільші і найефективніші українські компанії за версією журнала «ТОП-100».

Рейтинг кращих компаній України». Перше місце серед автомобільних дилерів зайняла компанія «ВіДі Груп».  На думку засновників рейтингу «ВіДі Груп» стала однією з компаній, які проявили стійкий імунітет до кризових явищ.

Навіть в умовах рекордного падіння автопродажів в Україні компанії удалося реалізувати цілий ряд проектів. Так, з кінця 2008 року «ВіДі Груп» відкрила офіційні дилерські центри Nissan «ВіДі Санрайз Моторз»,  «Лексус Київ Захід», Infiniti «ВіДі Ліберті», Mazda «ВіДі Скай Моторз» і  Ford «ВіДі Край Моторз».

За словами керівника автомобільного бізнесу Артема Ткаченко, основна запорука успіху компанії «ВіДі Груп» в збереженні балансу інтересів Клієнтів, співробітників, інвесторів, а також держави. «Лише коли враховані інтереси всіх сторін, бізнес-процеси працюють найефективніше. Крім того, враховуючи реалії сьогоднішньої економіки, ми оптимізували інвестиції  так, щоб наш бізнес в найближчі п'ять років був таким, що окупається, а також  орієнтувалися на максимально ефективне управління і мінімізацію операційних витрат» - так сказав у своєму інтерв`ю кореспонденту «ТОП 100» Артем Ткаченко.

Експерти також впевнені, що успіху компанії чимало сприяла продумана структура. «До структури «ВіДі Груп», окрім автомобільного напрямку, входить фінансова, девелоперська, страхова і логістична компанії. Такий союз дає синергетичний ефект і дозволяє значно скоротити витрати», - відзначив у статті «Автомобільна синергія» Олег Назаренко, голова Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів та дилерів.

Символом церемонії у цьому році було обрано квітку едельвейса - знак успіху, досягнення найскладніших цілей, символ мужності, хоробрості і рішучості для найстійкіших і цілеспрямованих людей. Саме квітка едельвейса була зображена на нагороді, яку вручали переможцям рейтингів.  

ВіДі Груп» - це група підприємств, заснована в 1994 році Віталієм Джуринським, що керується принципами спільності місії, стандартів управління і якості, клієнтоорієнтованості, інноваційності, балансу інтересів Клієнтів, компанії і її співробітників, соціальної і екологічної відповідальності. Діяльність «ВіДі Груп» сконцентрована в кількох основних напрямах бізнесу:

- автомобільний бізнес;
- автомобільна логістика;
- фінансові послуги і страхування;
- проектування і будівництво.

До складу «ВіДі Груп» входять підприємства - лідери в своїх галузях. Це сучасні дилерські автомобільні центри в Києві і Одесі: Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада», «Лексус Київ Захід», «ВіДі Санрайз Моторз», Тойота Центр Одеса «ВіДі Пальміра», «ВіДі Дрім Моторз», «ВіДі Ліберті», «ВіДі Скай Моторз», «ВіДі Край Моторз» і Центр з продажу автомобілів з пробігом «ВіДі АвтоМаркет», логістичний оператор BLG Vidi Logistics, страхова компанія «ВіДі Страхування» та інші підприємства.

«ВіДі Груп» націлена на створення бізнесів у галузях економіки, що швидко розвиваються, досягнення в них лідируючих позицій, створення конкурентних продуктів і підвищення задоволеності Клієнтів, збільшення своєї вартості, підвищення добробуту співробітників і суспільства.

Чисельність персоналу компанії складає більше 1000 співробітників. 
Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: