KIA відправляє найкращих на ЄВРО-2012! rss

2 декабря 2010 в 16:22 • АвтоПортал 1596 просмотров • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

KIA Sorento та KIA Sportage останнього покоління долучаються до підготовки ЄВРО-2012!

Саме ці автомобілі компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб'ютор КІА в Україні, передала «Місцевому Організаційному Комітету ЄВРО 2012 Україна», оскільки Корпорація КІА Моторс є офіційним спонсором Чемпіонату Європи з футболу 2012. Це перші автомобілі, передані  для підготовки та проведення ЄВРО-2012.

Всього за півтори роки Місцевому організаційному комітету буде передано близько двохсот автомобілів КІА різних моделей. Вахтанг Васадзе, Генеральний директор компанії «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційного дистриб'ютора КІА в Україні, заявляє про очевидність успіху такої співпраці: «Ми повністю підтримуємо участь Корпорації КІА Моторс у заходах такого рівня і раді передати автомобілі КІА Sorento та КІА Sportage для потреб «Місцевого організаційного комітету  ЄВРО-2012 Україна». На мою думку, це дуже вдале та цікаве співробітництво, адже футбол - найпопулярніший вид спорту в Україні та світі».

Стратегічну угоду про спонсорську підтримку Чемпіонатів Європи з футболу в головному офісі компанії в Сеулі 27 лютого підписали Хенк Лі, Президент KIA Motors Corporation, та Мішель Платіні, Президент УЄФА, Союзу Європейських Футбольних Асоціацій. Згідно досягнутих домовленостей, KIA отримала право виступати спонсором на європейських чемпіонатах, які відбудуться в 2012 та 2016 роках. До речі, КІА доволі часто виступає спонсором захоплюючих спортивних заходів, зокрема футбольних: цього року, в рамках партнерства з ФІФА, Корпорація КІА Моторс виступила офіційним партнером Чемпіонату Світу з футболу в Південно-Африканській Республіці.Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: