Renault Fluence - подорожуйте вищим класом! rss

27 октября 2010 в 12:51 • АвтоПортал 1942 просмотра • Прокомментировать новость

Вам понравился материал? Поделитесь с друзьями!

В автосалонах Renault компанії "Автоплаза" доступний новий Renault Fluence.

Це стильний седан, який підкріплює пропозицію Renault в сегменті С. Він відрізняється від конкурентів вигідним динамічним дизайном, а також комфортабельним салоном і значним набором найсучаснішого обладнання.

Renault Fluence призначений для любителів седанів. Він замінює седан Mеgane II на виробничих лініях заводу Oyak-Renault в Бурсі (Туреччина).

Автомобіль розроблений за участю міжнародної команди інженерів, в ньому зосереджений весь досвід Альянсу Renault-Nissan. Він був випущений в продаж в Туреччині і в Румунії в листопаді 2009 року, в Росії - квітень 2010 року, і поступово він вийде на ринок більш ніж в 80 країнах по всьому світу.

1. СТРІМКИЙ ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙН
Renault Fluence є седаном, який за своїми розмірами і характеристиками позиціонується на перетині сегмента компактних сімейних автомобілів (сегмент С) і сегмента вищого класу D. Він відрізняється від конкурентів своїми обтічними та елегантними лініями. У салоні комфорт і витонченість виражаються у високій якості обробки, виборі матеріалів і продуманої ергономіки.

2. ТУРБОТА ПРО ПАСАЖИРА
Просторий Renault Fluence має затишний салон, створений для виняткового комфорту його пасажирів.

3. ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ - ДОПОМОГА ВОДІЄВІ І ДОДАТКОВИЙ КОМФОРТ
Renault Fluence пропонує унікальні технологічні новинки, такі, як повністю безконтактна картка доступу та запуску автомобіля, або широка гама аудіопристроїв, на вершині якої представлена система «3D Sound by Arkamys ®», підтримка Bluetooth ® та цифровий коннектор пристроїв «Plug & Music».

4. ЗАДОВОЛЕННЯ ВІД ВОДІННЯ
Renault Fluence має шасі, в якому об'єднані динамічність, комфорт і задоволення від водіння. Ходова частина розроблена таким чином, щоб об'єднати відмінну керованість з високим ступенем акустичного та вібраційного захисту.

5. ЕКОНОМІЧНІ І ВИСОКОЕФЕКТИВНІ ДВИГУНИ
Renault Fluence представлений на ринку України з наступною гамою силових агрегатів, що об'єднує високі динамічні якості та економічність:
1. Дизельний двигун Renault eco ² (dCi 105 MT6)
2. Модифікація бензинових двигунів (1.6 16v 110 і 2.0 16v 143)
3. Автоматична коробка передач: нова безступінчата трансмісія CVT (варіатор) і нова модифікація 4-ступінчастою автоматичної коробки передач (DP2).

6. ЯКІСТЬ, БЕЗПЕКА, ЗАХИСТ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Renault Fluence пройшов численні тести на витривалість, щоб забезпечити чудовий рівень надійності та довговічності, у тому числі в непростих дорожніх умовах деяких ринків. Він також розроблений для забезпечення найвищого рівня безпеки на всіх ринках, де він буде продаватися, за рахунок повного оснащення (серійні ABS і AFU, переднатягувачі ременів безпеки і обмежувачі зусилля і опційно - ESP, 6 подушок безпеки, круїз-контроль з функцією обмежувача швидкості і т.д.).

Також Renault Fluence доступний в кредит! Для цього варто сплатити лише 50% його вартості (без урахування вартості оформлення), а на іншу частину вартості авто надається звичайна розстрочка. Покупець зможе сплатити залишок суми протягом 3 років рівними платежами у гривні, які фіксуються на весь період кредитування. Детальні умови можна дізнатись у консультантів салону або на сайті www.avtoplaza.ua

Кожному клієнту ми радимо здійснити тест-драйв - пробну поїздку за кермом автомобіля. Тест-драйви проводяться щодня разом із досвідченими консультантами з продажу. Маршрути ми складаємо дуже скурпульозно, щоб клієнт мав змогу проїхатися по різним за характером ділянкам дорогам та відчути всі тонкощі поведінки автомобіля. Тривалість - не більше 40 хв. Необхідні документи: паспорт, водійські права. Можна записатися на тест-драйв подзвонивши в салон, або заповнивши онлайн-заявку на нашому сайті www.avtoplaza.ua.

Ми надіємося, що завдяки привабливому дизайну, комфортабельному салону, висококласному обладнання і помірною ціною Renault Fluence завоює ваші сердця!Понравилась новость?


rss Подпишитесь на наш RSS канал    

Поделитесь в: