О салоне Престиж Італ Авто - офіційний дилер Fiat та Fiat Professional

Компанія «Престиж Італ Авто» - офіційний дилер Fiat та Fiat Professional у Хмельницькому та Хмельницькій області

Основним видом діяльності компанії "Престиж Італ Авто" є продаж нових автомобілів, їх гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, продаж оригінальних запасних частин, аксесуарів та автокосметичних засобів. 

Професійний висококваліфікований персонал з радістю допоможе обрати техніку для задоволення Ваших потреб та потреб Вашої сім'ї. На "Престиж Італ Авто" Ви зможете придбати будь-який автомобіль з модельної лінійки Fiat. Наш дилерський центр пропонує різноманітні системи придбання автомобіля: оформлення прямої покупки, кредитні та лізингові продукти згідно потреб клієнта, систему корпоративного продажу. Також, діє система trade-in (обмін старого автомобіля на новий з доплатою). Усі необхідні документи для придбання автомобіля та страхування клієнти можуть оформити безпосередньо у салоні за адресою  м. Хмельницький, вул. Прибузька, 44.

Станція технічного обслуговування компанії «Престиж Італ Авто» оснащена найновішим обладнанням, що дозволяє надавати послуги будь-якої складності з ремонту автомобілів Fiat.