О салоне ГалантАвто

Компанія "ГалантАвто" - офіційний сервіс-партнер Єврокару, постачальника автомобілів марки SKODA в Україні.

Компанія "ГалантАвто" - офіційний дилер корейських автомобілів SsangYong.

Компанія "ГалантАвто" - офіційний дилер британських спортивних автомобілів Morris Garages.

Місія компанії - встановити високі стандарти якості європейського рівня.

Завдання компанії - надавати якісні послуги й повну інформацію споживачеві з моменту ухвалення рішення про покупку автомобілів до післяпродажного обслуговування. Створити такі умови обслуговування для клієнтів, щоб кожний відчув підтримку й турботу про себе.

Принципи діяльності:

Бездоганна репутація. Компанія "Галант Авто" виступає надійним і прогнозованим партнером у ділових відносинах з вітчизняними й закордонними компаніями, уважним і обов'язковим стосовно своїх клієнтів.

Високі стандарти. Принципи організації діяльності й система менеджменту компанії, особливий контроль якості надаваних послуг, що забезпечують лідерство у висококонкурентному сегменті вітчизняного ринку.

Командна робота. Компанія "Галант Авто" - це команда професіоналів, яких поєднує бажання досягти кращих результатів, це команда людей, яким цікава їхня робота.

Компанія "ГалантАвто" надає повний спектр послуг при покупці автомобіля, запасних частин і аксесуарів, а також послуг гарантійного й сервісного обслуговування. Для найбільш вимогливих клієнтів формується індивідуальне замовлення устаткування й різні варіанти тюнінга.

Крім цього, Компанія "ГалантАвто" пропонує своїм споживачам додаткові переваги - це спеціальні програми лояльності, заходи й акції для власників автомобілів Skoda, MG та SsangYong.