О салоне Автоград

Автоград – це група компаній «Вік-Експо» та «Вік Партнер», яка вже понад 20 років працює на ринку Рівненської області. Компанія Вік-Експо розпочала роботу в 1991 році, в 2007 відбулося розширення – створено компанію Славекс-Авто, офіційного дилера Renault та Dacia. У 2009 група компаній виходить на автомобільний ринок Волинської області, відкриваючи підприємство «Луцьк-Експо» – офіційного дилера одразу двох брендів: Renault та Honda. В цьому ж році Вік-Експо стає дилером Volkswagen та Honda в Рівному. В 2012 році компанія Славекс-Авто ввійшла в підприємство Вік Партнер і стала дилером марки Nissan.

Сьогодні Автоград на Пухова, 85 є офіційним дилером таких автомобільних брендів, як Honda, Volkswagen, Skoda, Renault, Nissan, Fiat та BOSCH.

Автоцентр займає територію близько 1,3 га, із загальною площею приміщень 3353 кв.м., включаючи шість шоу-румів, де експонуються автомобілі, бокси станцій технічного обслуговування, а також майданчики з автомобілями для тест-драйвів та паркування клієнтів.

Ми пропонуємо до вашої уваги максимально повно представлені модельні ряди кожного з брендів, а також авторизовані СТО, які надають послуги гарантійного та післягарантійного обслуговування, продаж запаснихчастин та аксесуарів, послуги мийки, сервіс-мобіля і евакуатора.

Цінності працівників Автограду – любов до клієнта, чесність, відповідальність, працелюбність, розвиток.

За роки роботи Автограду на ринку автомобільної галузі тисячі клієнтів з Рівненської та інших областей скористались послугами з продажу та обслуговування автомобілів